Інтимна пластика гіалуроновою кислотою

55
Інтимна пластика гінекологія

Інтимна пластика геніталій дає змогу усунути багато естетичних і фізіологічних проблем. Такі, як недорозвиненість або в’ялість статевих губ, знижений тонус м’язів піхви, нечутливість клітора і багато інших. Це не хірургічне втручання, а корекція за допомогою ін’єкцій, безпечна і безболісна процедура.

Часто роблять інтимну пластику гіалуроновою кислотою. Давайте дізнаємося, як вона діє і як взагалі проходить сама процедура.

Властивості гіалуронової кислоти

Цей наповнювач застосовується досить широко під час контурної пластики, тому що він відповідає головним вимогам для таких препаратів: не спричиняє запалення й алергічних реакцій, ефективно виконує покладені на нього завдання, хімічно інертний, має високу стійкість до механічних впливів.

Якими корисними властивостями володіє гіалуронова кислота:

  • Підвищує пружність тканин.
  • Стимулює вироблення організмом власного колагену.
  • Нормалізує водний баланс, унаслідок чого усувається сухість слизових і шкіри.
  • Чинить розгладжувальну та омолоджувальну дію.

Головне, що вона сумісна з тканинами нашого організму, тому не відбувається відторгнення. Ризик ускладнень також мінімальний.

Як відбувається інтимна пластика гіалуроновою кислотою

Спочатку вам потрібно буде проконсультуватися з лікарем, викласти йому суть своєї проблеми, що вас турбує або що ви хотіли б змінити за допомогою інтимної пластики. Він оцінить ваш стан, визначить “фронт робіт”, тобто, що саме потрібно буде скоригувати і до якої міри.

Інтимна пластика гінекологія

Після цього він направить вас на обстеження і здачу аналізів. Якщо у вас не виявляються жодні протипоказання для процедури і не ослаблений імунітет, лікар дасть добро на проведення корекції. У підсумку він підбирає препарат і призначає дату процедури.

Протягом тижня перед нею вам потрібно підготуватися:

  • Не приймати гарячу ванну, не відвідувати сауну або лазню.
  • За 5 днів відмовитися від алкоголю, тютюну.
  • Утриматися від інтимного життя.
  • За 3 дні припинити прийом будь-яких ліків, що впливають на згортання крові (антикоагулянти, НПЗЗ тощо).
Читайте також:  4 помилки під час приготування салату олів'є

Контурну пластику роблять у процедурному кабінеті, не потрібна госпіталізація або наркоз. Займає вона зазвичай не більше півгодини. Після ви можете спокійно йти додому або сідати за кермо. Ніякого нездужання не буде. Поверхню шкіри очищають і обробляють стерильними серветками. Якщо у вас низький больовий поріг, повідомте про це заздалегідь і буде використано анестезувальний крем або мазь. Але взагалі ін’єкції безболісні та слабо відчутні. У попередньо позначені зони вводиться серія ін’єкцій з наповнювачем. Після кожного уколу шкіру протирають стерильною тканиною.

Для досягнення очікуваного результату потрібно буде пройти 1-4 сеанси залежно від початкового стану і позначеної проблеми. Перерва між ними не менше тижня. Отриманий результат зберігається на термін до 2 років.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я