Як знищити траву та мох у щілинах дорожнього покриття?

39

Якщо щілини в бруківці заросли травою або мохом, на це можна заплющити очі, але якщо ви хочете, щоб бруківка виглядала так, ніби її недавно уклали, вам доведеться регулярно боротися з непроханими гостями.

Хімічні агенти

Препарати, що містять залізо, змінюють рівень pH ґрунту таким чином, що мох не зможе більше там рости та загине. Недоліком є ​​те, що ці препарати тимчасово забарвлюють тротуар у жовто-жовтогарячий колір.

Оббризкайте місця, де на тротуарі росте мох і трава простою колою. Якщо це регулярно, рослини загинуть.

Механічне руйнування

Щілини в бруківці зачистіть гострим ножем або спеціально призначеним для цього інструментом – шпателем. Це видалить все зайве зі щілин у покритті. Після очищення проміжків заповніть їх піском або дрібним щебенем.
Дуже ефективним методом є очищення щілин сильним струменем води, але при цьому потрібно бути обережними, щоб не пошкодити саме покриття.

У Європі дуже поширеним і дуже доступним способом знищення моху та бур’янів є їхнє спалювання. Це робиться за допомогою невеликого пальника, з’єднаного з газовим балоном. Це рішення є одним з кращих, оскільки знищує як самі бур’яни та мох, так і їх коріння та насіння, а також є повністю екологічним. Тільки не забувайте поводитися з вогнем дуже обережно!

Читайте також:  Рот на замок: 6 заборонених фраз, які притягують хвороби та невдачі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я