Путін не зацікавлений у переговорах – ISW

21

Президент Росії зберігає максималістські цілі та вважає, що Україна «втратила суверенітет».

Путін не зацікавлений у переговорах

Президент Туреччини Реджеп Ердоган та лідер Гвінеї-Бісау Умару Сісокку Ембало заявляли представникам ЗМІ, що російський президент Володимир Путін готовий сісти за стіл переговорів зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським. Але аналітики Інституту вивчення війни вважають, що Путін не зацікавлений у переговорах. Про це свідчать його висловлювання, зроблені в останніх публічних виступах.

Путін не зацікавлений у переговорах та не планує закінчувати війну

На думку військових аналітиків із Вашингтона, заяви Путіна про готовність до мирних переговорів не варто сприймати серйозно. Він хоче продовжувати воєнні дії в Україні. Причому не залишає надії досягти максимального результату.

Це, зокрема, підтверджують його заяви про те, що Україна втратила свій суверенітет. Він вважає, що українську територію західні країни використовують у своїх цілях, щоб протистояти РФ, Білорусі та країнам, що входять до ОДКБ.

Путін не зацікавлений у переговорах і не залишає надії досягти початкових цілей війни в Україні.  Фото: Frederic Legrand - COMEO/shutterstock.com

Аналогічну думку висловлює і В’ячеслав Володін, який обіймає посаду спікера російського парламенту. Він вважає Україну колонією США та країною, яка окупована Північноатлантичним альянсом.

Путін не зацікавлений у переговорах і не готовий до рівноправних угод

Висловлювання політичного керівництва Росії промовисто свідчать про те, що РФ не готова до укладання рівноправних угод про припинення вогню на території України. Експерти Інституту вивчення війни вважають, що на поточному етапі вирішити конфлікт дипломатичним шляхом не вдасться.

Путін та його однодумці хочуть здобути військову перемогу над українською армією. Це дасть можливість змінити президента країни на людину, яка буде підконтрольна РФ. Таким чином, на думку Кремля, можна змінити орієнтири України із країн Заходу у бік російської держави.

Більше того, американські військові аналітики з ISW вважають, що амбіції Путіна не обмежені рамками території України, яка вже зайнята російськими військами. Його мета – поширити вплив РФ на більшу частину українських земель.

Читайте також:  Москва намагається домовитися з Києвом через Гвінею-Бісау

Проте реалізувати практично цей план складніше. Незважаючи на зусилля російських військових та мобілізацію своїх громадян, РФ поки не вдалося досягти скільки-небудь помітних успіхів у південних та східних регіонах України. ЗС РФ зосередилися на завданні ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :