“Припинення вогню замість постачання зброї!”

23
У Північному Рейні-Вестфалії на Великдень очікується участь кількох тисяч людей у ​​мирних демонстраціях. Головна тема – війна в Україні? головний девіз – «Припинення вогню замість постачання зброї!» У Північному Рейні-Вестфалії, між Білефельдом та Дюреном, заплановано не менше 16 заходів, згідно з оглядом Netzwerk Friedenskooperative у Бонні.

Цього року кількість учасників буде невизначеною. Це пов’язано з тим, що це перші великодні свята без обмежень, каже Крістіан Голла, співробітник організації «Співпраця заради миру». «І поляризація у суспільстві щодо війни в Україні та постачання зброї також відбивається на групах світу», – каже він.

Великодні марші підтримують регіональні групи світу, профспілки та партії, такі як Die Linke. Демонстрації відбудуться, зокрема, у Крефельді, Хамі, Гютерслоху, Білефельді, Мюнстері, Ізерлоні, Дюрені, Кельні, Вупперталі, Нойсі, Дуйсбурзі, Дюссельдорфі та інших містах. Більшість заходів заплановано на суботу.

Найбільша демонстрація – Великодній марш Рейн-Рур, етапи якого триватимуть із суботи до понеділка. У суботу маршрут проходить від Дуйсбурга до Дюссельдорфа, а в неділю – до Ессена та Бохума. У великодній понеділок великодній марш завершиться у Дортмунді. Девіз: «Припинення вогню замість постачання зброї! – Зупинити переозброєння! – За мир та захист клімату!» Щодня очікується від 200 до 700 учасників.

Вже в Страсну п’ятницю Альянс дій Мюнстерланду вийде на вулиці біля заводу зі збагачення урану в Гронау. Опівдні очікують близько 150 учасників традиційної акції протесту. Вимога – «енергетичний перехід та світ замість уранових відходів та війни». Великодні марші зародилися на початку 1960-х років і зарекомендували себе політичною акцією протесту руху за мир проти ядерної зброї.

Читайте також:  Кличко повідомляє про пошкодження у Києві після нічної атаки

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я