Щоб не довелося колупати нігтем: поради, як знайти і зачепити край скотчу

24

Ймовірно, багато хто стикався з незначною, але при цьому дуже дратівливою труднощами, коли на мотку скотчу не могли знайти його кінець. Знання про те, як розплутати скотч, стане в нагоді будь-якій людині, щоб зберегти свій час і нерви.

Щоб не треба було довго страждати на пошук нігтів майже непомітного краю липкої стрічки на рулоні, існує кілька лайфхаків, як зачепити скотч, пише УНІАН.

  • Для першого способу вам треба взяти фломастер (бажано темного кольору) або добре підточений звичайний олівець. Щоб край скотчу став видимим, обраною канцелярською приналежністю треба провести поверхнею липкої стрічки, і на місці стику відразу ж прилипне фломастерна фарба або шматочки графіту від олівця.
  • Також можна взяти трохи будь-якої речовини, яка має консистенцію порошку: для цього добре підійде крейда, сода чи борошно. Потім слід по поверхні липкої стрічки провести пальцем, який буде в порошку, або просто макнути в нього моток скотчу. Після цього його кінець відразу стане помітним через білу лінію, що утворилася на краю скотчу, де завжди залишається невелика кількість липкого клею, який не можна просто відчути пальцями, але маленькі частинки легко до нього пристають.

Якщо використовувати ці способи, то вам не доведеться зайвий раз нервувати через пошук краю скотчу, адже фломастери або борошно точно є в кожному будинку.

Як зачепити скотч

Існує один досить надійний метод, суть якого полягає в тому, щоб взагалі не втратити край скотчу і потім не займатися його болісними пошуками. Для цього треба після кожного закінчення користування липкою стрічкою не забувати прикріпити на її кінець будь-який невеликий предмет, який перешкоджатиме приклеюванню скотчу до самого себе.

Читайте також:  Що робити при землетрусі: прості правила, які варто знати Потужний землетрус у Туреччині та Сирії з численними жертвами (6 лютого 2023 року)

Як такий “запобіжник” можна використовувати монету, скріпку, сірник або невеликий папірець. Непоганим варіантом буде згинання крайнього хвостика скотчу вдвічі, що теж завадить йому прилипнути до стрічки. Також після роботи зі скотчем можна приклеїти назад його кінець, але зробити це треба зі зсувом від осі намотування трохи убік, так щоб край липкої стрічки стирчав з котушки на кілька міліметрів.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я