Лідер берлінської СДПН Салех вимагає квиток за 29 євро

56
Лідер берлінської СДПН Раєд Салех твердо впевнений, що квиток за 29 євро існуватиме і надалі. ХДС та СДПН домовилися під час коаліційних переговорів про те, що він збережеться, навіть якщо на початку травня набуде чинності загальнонаціональний квиток за 49 євро. Салех вимагає квиток за 29 євро, проте перешкодою для дешевого берлінського квитка, який нині обмежений до кінця квітня, є угода у транспортному об’єднанні Берлін-Бранденбург (VBB).

“Вже є інші федеральні землі, які оголосили, що знайдуть свою власну систему зниження 49 євро”, – сказав лідер парламентської партії та землі СДПН газеті Deutsche Presse-Agentur. «Ми взяли на себе зобов’язання щодо соціального квитка в 9 євро та за квитком у 29 євро. Я впевнений, що Бранденбург підтримає цей шлях».

Проте вже неодноразово звучала критика з боку сусідньої землі та іноді виникали складні дискусії у наглядовій раді VBB щодо ідей Берліна щодо недорогого користування громадським транспортом. «Зрештою, бранденбуржці теж зацікавлені у сильному транспортному об’єднанні та не зацікавлені у тому, щоб у цьому процесі виникали складнощі», – сказав Салех. “Ви можете говорити про різні варіанти, але цілі, які ми ставимо перед собою – мати пільговий громадський транспорт для всіх, – ми дотримуємося”.

Салех покладає провину за труднощі у просуванні проекту на сенатора від «зелених» Беттіну Яраш: «Поки що він скоріше провалився через некомпетентність відповідального керівництва сенату у тому, щоб сформулювати та узгодити все це відповідним чином та чітко».

Вважається дуже малоймовірним, що квиток за 29 євро діятиме без перерви з травня та надалі. «Можливо, на початку буде прогалина. Але ви плануєте щось подібне не на один чи два місяці, а кілька поколінь вперед», – сказав Салех. Він додав, що це сприятиме недорогій мобільності, а також захисту клімату на багато років уперед. «Я хочу, щоб ми досягли мети кліматично-нейтрального Берліна швидше, ніж раніше. Заплановані на це 10 мільярдів євро – вклад у цю справу, 29 та 9 євро – також вклад».

Читайте також:  Судовий процес має бути частково повторений

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :