Найбрудніше місце в будинку: де воно і як його почистити

34

Якщо ви думаєте, що найбрудніше місце у вашому будинку – це туалет, то ви глибоко помиляєтеся.

Видання Еxpress.co.uk стверджує, що сидіння унітазу приблизно у вісім разів чистіше, ніж дверна ручка ванної кімнати. Саме вона є найбруднішим місцем у будинку. За нею йдуть ручки кухонних шаф.

Згідно з дослідженням, внутрішні дверні ручки ванних кімнат є найбруднішими предметами: в середньому на один квадратний сантиметр поверхні припадає 93 колонії бактерій. На ручках кухонних шаф колоній бактерій більше, ніж у тулете вчетверо.

Подумайте, як часто ви залишаєте без уваги ручки дверей та шаф під час збирання. Експерти рекомендують чистити їх не рідше ніж один раз на тиждень, але мало хто робить це регулярно.

А варто було б, тому що дверні ручки та ручки шаф – чудове місце для розмноження бактерій, мікроби там живуть набагато довше, ніж на інших поверхнях. Бактерії та мікроби, такі як сальмонела, Covid-19 та MRSA, можуть виживати на ручках протягом кількох годин, днів і навіть тижнів, пише ТСН.

Крім того, що ці поверхні потрібно регулярно чистити, дуже важливо це робити правильно. Ось кілька способів очищення ваших ручок, які будуть ефективними у знищенні бруду та мікробів.

Спиртовий спрей

Якщо ви поспішаєте, швидке розпилення цього засобу допоможе вбити більшість мікробів. Просто протріть ручку вологою ганчіркою і побризкайте знезаражуючим засобом.

Тепла мильна вода

Експерти зі збирання вважають, що тепла мильна вода забезпечує найбільш ретельне очищення. Просто замочіть ганчірку в мисці з теплою водою та засобом для миття посуду та, віджавши її, протріть нею ручки.

Чиста тканина та віск

Після миття мильною водою витріть всю ручку чистою сухою тканиною, а потім іншою нанесіть трохи воску на ручку, щоб вона стала блискучою.

Читайте також:  Як дати друге життя продуктам, коли їх термін придатності добігає кінця

Борошно, сіль та оцет

Якщо ваші ручки зроблені з міді, латуні чи олова, експерт з клінінгу запропонував використати трохи іншу техніку.

Зробіть пасту, використовуючи столову ложку борошна, солі та оцту, потім утріть її в ручки, залиште на пару хвилин, а потім видаліть гарячою мильною водою. Використовуйте дуже м’яку тканину, щоб обережно відполірувати ручку до блиску.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я