Розроблено тепловідбивне пончо для Збройних Сил України у Рівному

163
Сергій Смалюк

У Рівному було розроблено нову технологію для створення маскувальної накидки для Збройних Сил України, яка захищає від тепловізора, води та вітру. Сергій Смалюк, співзасновник проєкту “ПРИВИД”, розповідає, що пончо має 4 великі люверси в кожному кутку, що дозволяє трансформувати його в два типи наметів та розтяжки тенту. В кожному кутку знаходяться люверси для віджиму повітря.

проєкт ПРИВИД

Спочатку команда проєкту розробляла зимові маскувальні костюми з дорогих іноземних тканин, але через високу ціну вони змінили профіль та розробили пончо, яке екранує від тепловізора та є доступнішим для військових. Нову технологію вже отримали патент на накидку.

Пончо було протестовано при денному світлі у місті на відстані до 50 метрів та отримало позитивний результат. Проте для остаточної перевірки звернулися до друзів у іншій області, які випробували пончо в польових умовах з військовими. Вони підтвердили, що накидка дійсно працює та може бути корисною для розвідувальників під час пересування в полі та лісосмузі. Випробування показали, що пончо може захистити військових від тепловізорів та допомогти їм залишатися невидимими під час ночівлі в лісі.

Читайте також:  Рівненські поліцейські відвідали переселенців: говорили про домашнє насильство

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я