Прихильники Трампа у суді за фальсифікацію виборів

7
Судові органи американського штату Мічиган проводять розслідування щодо кількох прихильників колишнього президента США Дональда Трампа у зв’язку з тим, що вони нібито намагалися вплинути на результати виборів 2020 року. Шістнадцять чоловіків і жінок у суді за фальсифікацію виборів: вони звинувачуються в тому, що 14 грудня 2020 року – за кілька тижнів після виборів – вони таємно зібралися у підвалі штаб-квартири Республіканської партії у Мічигані та підробили посвідчення, видаючи себе за представників виборчих органів штату , повідомило у вівторок (за місцевим часом) Міністерство юстиції США

«Це була брехня. Вони не були належним чином обраними та призначеними виборцями, і кожен із обвинувачених знав про це, – заявила у відеозверненні міністр юстиції Дана Нессел (Dana Nessel). Вони здійснили цю сплановану акцію в надії і впевненості, що їхні голоси підуть на користь кандидату Трампу, а не обраному Джо Байдену». Звинувачення включають змову з метою шахрайства на виборах і підробку документів.

Президент США обирається непрямим шляхом. Представляючи народ, 538 виборців віддають свої голоси за результатами голосування у 50 штатах та столичному окрузі Вашингтон – після виборів 2020 року це голосування проводиться 14 грудня. Голосування у колегії виборців зазвичай є формальністю. Проте чинний республіканець Трамп оскаржив перемогу демократа Байдена і відмовився визнати свою поразку.

Результат виборів 2020 року і спроби запобігти передачі влади у Вашингтоні, як і раніше, займають США. Протягом кількох місяців незалежний спеціальний слідчий вивчає питання про те, чи слід у зв’язку з цим пред’являти кримінальні звинувачення екс-президенту Трампу. У вівторок Трамп заявив, що очікує на пред’явлення звинувачень. Слідчий повідомив, що він є об’єктом розслідування насильницького штурму парламенту США 6 січня 2021 року.

Читайте також:  Син Каддафі оголосив голодування у Лівані

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я