Мезотерапія обличчя

16
Мезотерапія

Мезотерапія – один з найефективніших способів впоратися з локальними проблемами шкіри обличчя порівняно швидко і надовго. По суті, процедура передбачає введення спеціального складу компонентів у глибокий шар шкіри – мезодерму, для вирішення конкретних проблем.

Як проходить процедура?

Залежно від проблеми, яку Ви хочете розв’язати за допомогою процедури, лікарем-косметологом підбирається препарат, або ж виготовляється індивідуально, виходячи з потреб шкіри. Після цього, під місцевою анестезією і за допомогою дуже тонкої голки препарат вводиться під шкіру. Для рівномірного розподілу препарату робиться кілька ін’єкцій.

Процедуру може вручну проводити косметолог, а може використовуватися й апаратний метод. Те, який метод буде обрано, залежить від типу Вашої шкіри, побажань і особливостей проведення самої процедури. Які проблеми вирішує мезотерапія обличчя?

У мезотерапії значний список показань. Так, процедура допомагає поліпшити загальний стан шкіри – освіжити колір обличчя і скоротити пористість. Крім того, препарат бореться і з більш серйозними проблемами, такими як купероз, вугрі, себорея і пігментні плями. Є й антивіковий ефект – процедура допомагає підтягнути овал обличчя, прибрати мішки під очима і дрібні зморшки.

Те, який ефект буде найбільш виражений, залежить від обраного складу препарату. Максимум антивікового ефекту дають препарати на основі гіалуронової кислоти. З проблемною шкірою борються мінеральні коктейлі з цинком, фосфором або сіркою. Для надання шкірі свіжості та сяйва до складу препарату додаються вітаміни.

Для проведення мезотерапії практично немає вікових обмежень. При цьому, сама процедура мініінвазивна, а склад препаратів безпечний і нетоксичний.

Як довго зберігається результат?

Залежно від початкового стану шкіри, може знадобитися кілька процедур з певною періодичністю. Але результат від мезотерапії зберігається, в середньому, протягом півроку.

Читайте також:  Як знищити траву та мох у щілинах дорожнього покриття?

Оптимального результату можна досягти, якщо проходити процедуру у сертифікованого лікаря-косметолога.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я