Пригожин розкритикував командування ЗС РФ

11

Він особисто повідомив Путіну у невмілому керівництві діями російських підрозділів на фронті.

Пригожин розкритикував командування ЗС

Євген Пригожин розкритикував командування ЗС РФ за невміле управління та неправильні дії під час ведення війни в Україні. Бізнесмен та голова ПВК Вагнера висловив своє невдоволення в особистій бесіді з лідером Росії Володимиром Путіним. Про це журналістам видання The Washington Post повідомили анонімні американські урядовці.

Пригожин розкритикував командування ЗС Росії у розмові з Путіним

Як повідомляє видання, згадана розмова відбулася ще на початку жовтня. Однак тоді у розпорядженні The Washington Post не було інформації, хто саме з російських бізнесменів критикував дії військового керівництва. Зараз стало відомо, що йшлося саме про Євгена Пригожина.

На думку керівника ПВК Вагнера, російські генерали покладають надто великі надії на найманців. Але при цьому приватні військові компанії не одержують достатнього фінансування та ресурсів для ведення бойових дій.

Раніше Пригожин вже критикував дії російського військового командування. Однак примітним, на думку американських аналітиків, є те, що бізнесмен не боїться висловлювати різкі думки особисто Володимиру Путіну. Це може говорити про зростання його впливу на тлі постійних поразок російської регулярної армії в Україні.

Пригожин розкритикував командування ЗС Росії у розмові з Путіним.  Фото: mil/vk.com

Представники американської розвідки вважають, що до подібних дій Пригожин вдається для тиску на Кремль з метою збільшення фінансування ПВК. Цю ж мету мають публікації відео, де найманці скаржаться на нестачу продовольства.

Пригожин розкритикував командування ЗС РФ, але офіційних коментарів не було.

Інформація, отримана за умов анонімності, не знайшла підтвердження інших джерелах. Так, згідно з заявою Євгена Пригожина для видання The Washington Post, він не зустрічався з президентом Росії і не планує це робити найближчим часом.

Читайте також:  Енн Хетеуей на Берліналі-2023 висловила своє захоплення Володимиром Зеленським

Крім того, він заперечує критику військового керівництва ЗС РФ протягом усього часу ведення бойових дій в Україні. Тож бізнесмен відмовився від додаткових коментарів. Він вважає, що не має права критикувати генералів, оскільки не є експертом у сфері воєнних дій.

Щодо опублікованого відео, то, за словами Пригожина, він його не бачив.

Проте американські розвідники відзначають зростання напруженості між керівником ПВК Вагнера та головою міноборони РФ Сергієм Шойгу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я