Прокуратура Галле: звинувачення проти Хеке

27

Його звинувачують у використанні символіки антиконституційних організацій.

 

Прокуратура Галле: звинувачення проти Хеке

Прокуратура міста Галле висунула звинувачення проти лідера тюрингської AfD Бьорна Хеке, який класифікується як правий екстреміст.

Підґрунтям став виступ Хеке наприкінці травня 2021 року в Мерзебурзі, в якому він нібито використав заборонене в СА гасло «Все для Німеччини!», про що прокуратура повідомила у понеділок. Згідно з результатами розслідування, Хеке викликає достатні підозри. Хеке звинувачується у використанні символіки антиконституційних організацій. Згідно з інформацією, звинувачення були висунуті 16 травня в регіональному суді Галле.

Колишній учитель історії

51-річного Хеке звинувачують у тому, що він знав про походження та значення гасла Штурмового загону (ШО) НСДАП. До початку своєї політичної кар’єри Хеке був учителем історії. За даними прокуратури, Хеке заперечував кримінальну значущість своєї заяви під час захисту. Прокуратура Галле зазначила, що достатня підозра не означає попереднього засудження і діє презумпція невинності.

Судовий комітет Тюрингії лише у квітні знову зняв з Хеке імунітет у цій справі, розчистивши шлях для звинувачення. Державне об’єднання AfD у Тюрингії класифікується Державним управлінням захисту Конституції як певна вкрай права група і перебуває під наглядом.

Читайте також:  МЗС Польщі висунув ФРН список вимог щодо компенсацій

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я