Про проблеми із захисними бункерами у Києві

19

Вночі люди стояли перед закритим притулком, коли пролунали сигнали повітряної тривоги.

Зеленський: про проблеми із захисними бункерами у Києві

Президент України Володимир Зеленський знову поскаржився на проблеми із захисними бункерами в столиці Києві у зв’язку з нічними атаками російських ракет і безпілотників, що продовжуються.

“Громадяни скаржаться на нестачу, на замкнені бункери та закриті доступи до них”, – розкритикував Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні, опублікованому в п’ятницю. У деяких районах аварійні притулки взагалі були відсутні.

Потрясіння від інцидентів

«Такий рівень недбалості в місті не може бути покритий жодними виправданнями», – сказав Зеленський. Він доручив уряду подбати про покращення ситуації. “Після всього, що сталося вчора в Києві, такий стан справ неприпустимий”, – сказав він.

Вночі люди у столиці стояли перед закритим притулком, коли пролунали сигнали повітряної тривоги. Внаслідок нових російських атак загинули 3 людини, у тому числі 9-річна дитина. Зеленський уже тоді зажадав, щоб усюди була доступна достатня кількість бункерів.

Обов’язком муніципалітетів було забезпечити, щоб притулки відкрили цілодобово. У Києві мер Віталій Кличко наказав відкрити їх, а також забезпечити контроль після збою в четвер. Однак за словами Зеленського, виникли нові проблеми.

Помилка з наслідками

Тим часом, київські ЗМІ повідомили сьогодні про порушення кримінальної справи проти 4 осіб, відповідальних за заблокований доступ до бункеру медичного закладу. Прокуратура Києва повідомила, що стан бомбосховищ перевіряється разом із міліцією. Також з’ясовується, чи не було надано кошти, виділені під час війни на ремонт бомбосховищ.

У своєму відео президент України також повідомив про зустріч зі своїм естонським колегою Аларом Карісом, якому він подякував за військову допомогу та згуртованість проти російської агресії. Прибалтійська країна ЄС та НАТО Естонія також межує з Росією.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

Зеленський подякував Карісі за підтримку у прагненні Києва вступити до НАТО. Однак на спільній прес-конференції у Києві він також заявив, що Україна не може стати членом військового альянсу, поки вона перебуває у стані війни.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я