Кадиров говорить про швидке закінчення війни

14

Кадиров говорить про швидке закінчення війни

Рамзан Кадиров відомий своєю брехнею і зневагою до людства. У прямому ефірі чеченський правитель передбачає, що Росія скоро здобуде перемогу над Україною. Має пояснення тому, що війна триває так довго. За рівнем цинізму його навряд чи можна перевершити.

Імператор Чечні Рамзан Кадиров передбачив, що війна закінчиться влітку наступного року. «Приблизно у червні чи липні. Якби я мав право вирішувати, ми б закінчили за три місяці», – заявив Кадиров у прямому ефірі, повідомляють ЗМІ.

Він висловив оптимізм з приводу того, що Росія досягне своїх військових цілей. Затримку він пояснив тим, що глава Кремля Володимир Путін поставив перед військовими завдання знищити українські «міста якнайменше». Росія веде жорстоку агресивну війну проти сусідньої країни вже понад 21 місяць, регулярно завдаючи ударів по містах. Зокрема, на сході України російська армія зруйнувала безліч міст та сіл.

Кадиров також стверджував у потоці, що російські війська могли б взяти Київ, якби не було наказу щадити мирне населення. Насправді російські солдати вбили багато мирних жителів у Київській області – так само, як і в інших частинах України. Лише у Бутші було вбито понад 400 мешканців. В Ірпені, іншому передмісті Києва, росіяни вбили від 200 до 300 мирних жителів. Битва за Київ тривала з кінця лютого до початку квітня, після того, як російські військові атакували українську столицю разом із частинами, дислокованими в сусідній Білорусії. Тяжкі втрати змусили московське керівництво відступити з Києва.

Кадиров: син мав убити беззахисну людину

У потоці чеченський лідер неодноразово хвалив свого 16-річного сина Адама Кадирова за жорстоке побиття беззахисного бранця кілька місяців тому. “Було б добре, якби він убив його на місці”, – сказав Кадиров. “Коли я думаю про людей, які спалюють Коран, я хочу, щоб вони були покарані”, – додав він.

Читайте також:  Вибори на колишніх територіях України відбудуться восени

Відео нападу, опубліковане Кадировим, та відсутність кримінального переслідування 16-річного підлітка викликали жах у частини російського суспільства. Після нападу на чоловіка, заарештованого за публічне спалення Корану, підлітка було названо «Героєм Чечні» і призначено головою служби безпеки свого батька.

Кадиров, який керує Чеченською Республікою в авторитарній манері та звинувачується у численних порушеннях прав людини, включаючи вбивства, є одним із прихильників жорсткої лінії в агресивній війні Росії. Чеченські підрозділи беруть активну участь у війні у складі Російської Національної гвардії. На початку року Кадиров передбачив перемогу Росії до кінця 2023 року.

Джерело: www.ntv.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я