Сенат проголосує за масштабним законопроектом про оборонну політику

8

Сенат проголосує за масштабним законопроектом про оборонну політику

Сенат проголосує за масштабним законопроектом про оборонну політику

Очікується, що в середу Сенат проголосує за ухвалення найважливішого законопроекту про оборонну політику, відомого як Акт про асигнування на національну оборону, який визначає політичний порядок денний і щорічно затверджує фінансування Міністерства оборони.

Остаточний узгоджений варіант NDAA на 2024 фінансовий рік передбачає фінансування національної оборони у розмірі 886 мільярдів доларів, що на 28 мільярдів доларів більше, ніж торік.

Очікується, що законопроект буде схвалений Сенатом за двопартійної підтримки і надійде до Палати представників, причому законодавці сподіваються, що він пройде через обидві палати до кінця тижня.

Цей масштабний закон санкціонує підвищення зарплати військовослужбовцям на 5,2%, а також включає широкий спектр положень, що стосуються оплати праці та пільг, житла та догляду за дітьми.

У законопроекті, який викликав гнів деяких законодавців, буде передбачено короткострокове продовження дії спірного законущо дозволяє вести спостереження за іноземними громадянами без ордера Прихильники цього закону стверджують, що він є найважливішим інструментом забезпечення національної безпеки, проте деякі законодавці критикують його за можливе зловживання.

Закон, розділ 702 Закону про нагляд за іноземною розвідкою, дозволяє уряду США отримувати розвідувальні дані шляхом збору записів комунікацій іноземних громадян, які перебувають за кордоном та користуються послугами зв'язку в США.

Ці пошуки регулюються набором внутрішніх правил і процедур, покликаних захистити приватне життя та громадянські свободи американців, але критики стверджують, що лазівки дозволяють ФБР шукати у зібраних даних інформацію про американців, а не про іноземних супротивників, без належного обґрунтування.

На Капітолійському пагорбі виникла напруженість із цього питання: деякі консервативні республіканці висловили невдоволення тим, що продовження було включено до законопроекту про оборонну політику. Продовження діятиме до 19 квітня.

Читайте також:  Міністр у справах сім'ї підтримує вимогу про вік для голосування у 16 ​​років

Лідери Конгресу заявили, що вони сподіваються домовитися про консенсусне законодавство щодо внесення змін до повноважень FISA, спрямованих на запобігання зловживанням, яке може пройти через обидві палати у новому році.

Згідно резюме законопроектупідготовленого комітетом збройних сил Палати представників, очолюваних республіканцями, законопроект також передбачає створення спеціального генерального інспектора для контролю за допомогою США України, а також створення в Національному архіві колекції урядових документів про невідомі аномальні явища, широко відомих як НЛОякі будуть доступні для громадськості.

Законопроект не включає в себе два спірні положеннящо стосуються абортів та доступу до медичного обслуговування трансгендерів, які були включені до законопроекту Палати представників про оборонну політику, прийнятого цього літа.

Джерело: edition.cnn.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я