Президент Південної Кореї оголосив траур

22

Він триватиме з 30 жовтня до 5 листопада.

Президент Південної Кореї оголосив траур

Президент Південної Кореї оголосив жалобу після тисняви ​​у столиці.

Глава держави в неділю оголосив жалобу після того, як внаслідок тисняви ​​постраждало щонайменше 200 людей, близько 150 з яких загинули.

Серед 19 загиблих іноземців були два американці. Жертвам в основному було близько 20 років, і багато з них було переведено до місцевих лікарень із зупинкою серця після екстреної серцево-легеневої реанімації.

Тиждень пам’яті, присвячений жертвам трагедії, триватиме з 30 жовтня до 5 листопада.

Президент Південної Кореї оголосив траур: інцидент

Повідомлення про інцидент надійшло у суботу ввечері близько 22:20 за місцевим часом, повідомили урядовці.

Інцидент стався вночі. Вважалося, що десятки тисяч людей зібралися в Ітхевоні на свята у суботу ввечері.

Президент Південної Кореї оголосив жалобу.  Фото: Maria Yastrebova/shutterstock.com

За словами свідків, вулиці були настільки щільно забиті, що рятувальники та машини швидкої допомоги практично не могли дістатися до провулку поряд із місцем пригоди. Люди перебували один над одним більше години.

Натан Таверніті, 24-річний австралієць, який відвідує друзів у Сеулі, сказав, що він був на місці із трьома подругами. За словами Таверніті, одна з цих подруг померла, а інша перебувала у критичному стані, і лікар сказав їй, що вона не виживе. За його словами, третій був госпіталізований і зараз перебуває із сім’єю.

Причина трагедії

Таверніті розповів, що люди йшли вгору і вниз невеликим пагорбом у провулку в той же час, коли деякі люди падали, а потім люди почали навалюватися один на одного.

«Бо вся вулиця переді мною була просто людьми, що лежали на підлозі, і я міг бачити руку моєї подруги, і я схопив її за руку і сказав: «Я збираюся витягти тебе», але вона вже була не в собі. Я не дихаю», – сказав Таверніті.

Читайте також:  Китайські генномодифіковані діти ведуть звичайне життя

На вечірці у районі з нічними клубами зібралися десятки тисяч людей. У цьому кварталі є бари, розташовані вздовж вузьких провулків, що обрамляють головну вулицю. Через архітектуру цього провулка утворилася багатотисячна товкучка.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :