Поліція Південної Кореї вибачається за тисняву в Сеулі

11

Правоохоронні органи не очікували на трагедію такого масштабу.

Поліція Південної Кореї вибачається за тисняву в Сеулі

Поліція Південної Кореї вибачається за інцидент, який стався на святкуванні Хеллоуїна. У Сеулі постраждало 200 людей. Майже 150 випадків виявилися смертельними.

У понеділок національна поліція Південної Кореї вибачилася, заявивши, що вони направили лише 137 офіцерів, щоб впоратися з натовпом з приблизно 100 тисяч гуляк, які святкували Хелловін в Ітхевоні, районі Сеула, де щонайменше 154 людини були вбиті в дав.

Ми спочатку знали, що там буде багато відвідувачів. Але те, що сталося, стало здавалося нам неймовірним, ми не врахували архітектуру району», — Хон Кі Хен, начальник Бюро управління громадським порядком Національного поліцейського агентства», — йдеться у повідомленні у понеділок.

Поліція Південної Кореї вибачається за відсутність контролю

Тиснява почалася в суботу ввечері, коли натовпи людей рухалися вузькими вуличками Ітевона. Міністерство освіти повідомило у понеділок, що серед 154 убитих були один школяр та п’ять старшокласників. За словами офіційних осіб, серед загиблих було не менше 19 іноземців, зокрема двоє американців.

Свідки кажуть, що вулиці Ітхевона були настільки забиті людьми, що рятувальники та машини швидкої допомоги практично не могли дістатися до провулка поряд із місцем пригоди.

У неділю поліція повідомила, що в районі знаходилося близько 200 офіцерів, але в понеділок переглянула цю цифру на тлі критики з приводу того, чи чиновники могли запобігти інциденту.

Хун сказав, що поліція не має посібників з дій у разі великого скупчення людей без чіткого організатора.

Скорбота

Черги громадян та політиків збираються у трьох різних місцях, щоб віддати шану у понеділок. Офіційні меморіальні вівтарі були встановлені у двох місцях: один поруч із місцем інциденту в Ітхевоні, а інший у центрі Сеула перед мерією.

Читайте також:  Смертельні випадки після рекордної кількості опадів у Новій Зеландії

Багато інших також приходять на сцену, щоб покласти квіти, записки та соджу.

Поліція Південної Кореї вибачається за тисняву в Сеулі: в країні проходить тиждень жалоби.  Фото: Popel Arseniy/shutterstock.com

“Це всі вина дорослих, ми могли б запобігти цьому, якби підготувалися належним чином”, – сказав зі сльозами на очах 61-річний Лі Сон Хо.

“Я не міг спати, тому мені довелося щось робити”, – сказав він, поклавши білу хризантему і лист, який написав за ніч.

“Я хотів побачити храм і подумав, що буде важливо, щоб я був тут, щоб віддати шану”, – сказав ABC News старшокласник Лука Гнат, 18 років.

Гнат сказав, що він був на місці за кілька хвилин після тисняви ​​натовпу.

«Багато людей все ще веселилися і сміялися. Потім побачив тіла, приїхала поліція. Офіцери кричали. Потім я перевірив телефон і зрозумів, що те, що бачу, було правдою», — сказав він. «Це мене розлютило».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я