Як зараз виглядає чоловік, який мріє бути двійником Брітні Спірс

204

Іноді захоплення кумирами може заходити надто далеко. Звичайно, рамки адекватності для кожного свої, тож засуджувати нікого не варто. Сьогодні неупереджено розповімо історію американського чоловіка Брайана Рея, який настільки захопився співачкою Брітні Спірс, що став буквально на неї перетворюватися. Американець витратив багато часу, грошей та сил, щоб наблизитись до свого ідеалу — поп-принцеси 2000-х. Як зараз виглядає двійник Брітні Спірс Брайан Рейчитай і дивись далі у матеріалі.

Як Брайан Рей став потихеньку перетворюватися на свого кумира

Браяну було мало просто слухати пісні Брітні Спірс, милуватися її кліпами чи відвідувати концерти. Він пішов далі і ще давно розпочав свою трансформацію. Чоловік хотів зовні бути схожим на Брітні.. Почав своє перетворення Браян з посмішки.

А так юнак виглядав ще до того, як почав наближатися до свого ідеалу.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

Ще в юності Рей встановив собі вініри. Процедура коштувала дорого. І з цим хлопцю допомогла мати. Вона дала синові 25 тисяч доларів на здійснення мрії. До речі, своєю новою посмішкою Браяну вдалося похвалитися особисто Брітні Спірс. Якось він зустрів співачку на Мауї під час відпустки. Рей купував сувеніри, а поряд проходила його улюблениця. Тоді він і зізнався Брітні, що прагнув наблизити свою посмішку до посмішки співачки. Брітні оцінила вчинок Брайана, підтримала та похвалила його. За словами чоловіка, у той момент Спірс при особистому спілкуванні поводилася дуже доброзичливо, не задирала носа, ніби вона пані, а все навколо холопи.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

«Вона не була такою гламурною, як у музичних кліпах, і на ній було дуже мало макіяжу, але вона була такою гарною. Мій погляд був прикутий до її посмішки, і коли вона привіталася, виявилося, що в житті вона ще прекрасніша», – Згадує чоловік. На своїх зубах Браян не зупинився. Він продовжив змінювати зовнішністьщоб в результаті перетворитися на двійника Брітні

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

Як зараз виглядає двійник Брітні Спірс

Наступним кроком Брайана Рея стала ринопластика. Він вирішив змінити свій ніс, щоб знову ж таки бути більше схожим на улюблену співачку. Коли Брайану зробили пластику носа, йому було 21 рік. Цікаво, що це оплатила мати Рея. Таким був її подарунок синові на день народження. Як бачиш, мама всіляко підтримувала Брайана у прагненні змін: як морально, так і фінансово.

Читайте також:  Яку хитрість вигадала Кейт Міддлтон, щоб помирити Вільяма та Гаррі

Пізніше чоловік став і сам непогано заробляти. Тому подальші операції зміг оплачувати самостійно. Брайан володіє власним бізнесом з виробництва їстівної медичної марихуани. Також важливим є і той факт, що живе чоловік у Лос-Анджелесі. Там пластична хірургія на висоті.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

Отже, що ще робив із собою Брайан, щоб стати реальним двійником Брітні? Він продовжив трансформувати свій ніс, оскільки однієї операції для бажаного результату не вистачило. Також Рей у щоки вставив імпланти та підкачав губи. Щоб розкритий погляд, як у Брітні, Брайан зробив підтяжку повік. Також регулярно чоловік робить собі уколи краси (ботокс та філери) та видаляє волосся на обличчі та тілі. В результаті на своє перетворення Рей витратив вже 120 тисяч доларів. Кругленька сума! Але чого не вдієш заради мрії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

Сам Браян вважає, що поки його зовнішність не ідеальна і прагнути все ж таки є до чого. «Коли я дивлюсь у дзеркало на себе, я дуже щасливий. Я досконалий? Ні, зовсім ні. Я така сама людина, як і всі інші, і я прагну певного рівня краси, який я черпаю з Брітні Спірс. І це ніколи не зміниться, тому що моє захоплення нею тільки зросло за останні два десятиліття»– зізнається Браян Рей.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

Як чоловік ставиться до засуджувальних коментарів

Не всі розуміють та схвалюють дії Браяна. Він це чудово знає, але не прагне комусь щось доводити. Рей каже, що звик до того, що його вважають диваком. Проте він цілком логічно розмірковує про свої трансформації. Так, Браян каже, що своїми діями в жодному разі не закликає нікого робити пластику і ставати чиєюсь копією. До речі, Браян зізнається також у тому, що він розуміє, що йому не стати влучним двійником Брітні. Можливо, він навіть не має такої кінцевої мети. Його захоплює процес трансформацій у зовнішності.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Bryan Ray (@beeray416)

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :