Корейці звинуватили уряд Сеула в трагедії на Хелловін

18

Міська влада відправила недостатньо поліцейських для координації натовпу.

Корейці звинуватили уряд Сеулу

Найбільше з початку пандемії свято у Південній Кореї закінчилося національною трагедією у суботу, 29 жовтня. Понад 150 загиблих та 100 поранених під час тисняви ​​в районі Ітхевон. Корейці звинуватили уряд Сеула.

Більшість загиблих – молоді жінки

За даними МВС Південної Кореї, більшість загиблих – молоді дівчата. Серед жертв 22 іноземці, які прибули на свято з Китаю, Ірану, Росії, США, Франції, Австралії, В’єтнаму, Узбекистану, Норвегії, Казахстану, Шрі-Ланки, Таїланду та Австрії.

Як пише місцеве інформаційне агентство Yonhap, на святкуванні Хеллоуїна сталося одразу кілька десятків серцевих нападів. Користувачі соціальних мереж вважають, що через вуличні частування спробували розповсюджувати наркотики.

Інша теорія здається набагато вірогіднішою. Одразу 100 тисяч людей приїхали до району у вихідні на урочистість. До раннього вечора вузькі вулички вздовж ресторанів та клубів вже максимально заповнилися. Коли люди спустилися у невеликий провулок, там розпочалася масова паніка. Згідно з відеозаписами з місця події, дехто відчайдушно намагався піднятися на піднесення, щоб вийти з натовпу.

Корейці звинуватили уряд Сеула в трагедії на Хелловін

Залишається незрозумілим, чому, згідно з повідомленнями, до району було відправлено лише 200 поліцейських. Згідно зі свідченнями свідків, багато хто з них в основному був стурбований автомобільним рухом, а не координував натовп.

Корейці звинуватили уряд Сеула у трагедії на Хелловін.  Загинуло понад 150 людей.  Фото: 2p2play/shutterstock.com

Відсутність потрібної кількості правоохоронців особливо примітна, тому що влада Сеула відправляє набагато більше поліцейських під час регулярних політичних протестів на центральній площі Кванхвамун.

Деякі очевидці повідомили, що намагалися надати медичну допомогу постраждалим на вулиці, оскільки аварійно-рятувальні служби не змогли вчасно пройти через натовп. У цей час використовувалося понад 140 аварійних машин.

Щорічний фестиваль Хеллоуїна в Ітхевоні був першим великим святом після послаблення суворих вимог щодо коронавірусу в Південній Кореї. Без зобов’язань по масках та комендантському понад 100 тисяч осіб збиралися взяти участь у довгоочікуваному урочистості на автентичних вулицях міста.

Читайте також:  Заворушення у Бразилії: ЄС обіцяє підтримку Лулі

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я