Прем’єр-міністр Китаю Лі Цян зустрівся із Зедером

31

Зустріч була присвячена баварсько-китайським економічним відносинам.

 

Прем’єр-міністр Китаю Лі Цян зустрівся із Зедером

Наприкінці своєї поїздки до Німеччини прем’єр-міністр Китаю Лі Цян зустрівся у Мюнхені з міністром-президентом Баварії Маркусом Зедером (ХСС). За повідомленням Державної канцелярії, зустріч у розкішній резиденції була присвячена баварсько-китайським економічним відносинам. Китай є однією з найважливіших експортних країн Вільної держави після США та Австрії. У попередні роки прем’єр-міністри Баварії також часто їздили до Китаю.

На прийомі та спільній вечері у Мюнхенській резиденції у вівторок політики у складі делегації хотіли обмінятися думками з представниками баварського бізнесу. Після прибуття в аеропорт Мюнхена державного гостя вітав голову державної канцелярії Флоріан Херрманн (ХСС).

Новий глава уряду Китаю Лі Цян розпочав свій перший візит до Німеччини у понеділок із зустрічі з федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром у Берліні. У вівторок після цього відбулися урядові консультації з канцлером Олафом Шольцем (СДПН) та міністрами обох країн. На початку консультацій у Берліні Лі Цян було прийнято з військовими почестями.

З 2018 року відносини між Німеччиною та Китаєм погіршилися.

Близько 20 міністрів уряду Німеччини візьмуть участь у зустрічі двох урядів під гаслом «Діяти стійко разом». Головною темою стане боротьба із зміною клімату та пов’язана з цим реструктуризація економіки. Але, швидше за все, йтиметься також про торгові відносини та агресивну війну Росії проти України, яку Китай, на відміну від Німеччини та її західних союзників, не засуджує і наполягає на переговорах.

З 2018 року відносини між Німеччиною та Китаєм значно погіршилися. Зростання обмеження громадянських свобод у Китаї, поводження з меншинами, але насамперед великодержавні амбіції Пекіна в Індо-Тихоокеанському регіоні – включаючи загрози вторгнення на Тайвань – викликають найбільше занепокоєння у Берліні. Агресивна війна Росії проти України також призвела до того, що уряд Німеччини схотів зменшити свою економічну залежність від Китаю.

Читайте також:  Пехштейн в форме - Что разрешено делать чиновникам

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я