Найкращий ресторан світу 2023 року

29

Найкращий ресторан світу 2023 – Ресторан Central у перуанській столиці Лімі був названий найкращим рестораном світу 2023 року на думку міжнародних гурманських критиків. Журі «50 найкращих ресторанів світу» присудило цей титул учора ввечері на урочистому заході в іспанській середземноморській метрополії Валенсії. Шеф-кухарі Central, Вірхіліо Мартінес та Піа Леон, подякували всій своїй команді за роботу, яка тепер увінчалася успіхом.

Central давно відомий як рай для гурманів – перуанська кухня між Тихим океаном та Андами, з її різноманітними впливами та традиціями, а також готовністю до експериментів, вважається однією з найкращих у Латинській Америці. Крім Central, до 50 найкращих потрапили ще три ресторани Ліми: Maido (6), Kjolle (28) і Mayta (47). Однак, як і майже у всіх найкращих ресторанах, ціни на кулінарні вишукування навряд чи по кишені звичайним громадянам, які страждають на інфляцію.

Друге місце у рейтингу ресторанів для гурманів цього разу посів барселонський Disfrutar, який у 2018 році вже посідав 18-те місце. У топ-50 потрапив і німець: Тім Рауе посів 40 місце з рестораном, названим на його честь, у Берлін-Кройцберзі. Торік він уже був удостоєний 37-го місця. Швейцарський ресторан Schloss Schauenstein у Фюрстенау посів 26 місце, а Steiereck у Відні – 17-е.

З 2002 року понад 1000 міжнародних експертів у галузі гастрономії щорічно обирають найкращі ресторани світу. Всупереч назві, у списку, який публікує британський «Restaurant Magazine», не 50, а 100 ресторанів. Як і минулого року, ресторан «Ернст» у Берлін-Веддінгу з шеф-кухарем Діланом Вотсон-Брауном із Канади також потрапив до списку, цього року на 55-е місце.

Читайте також:  Чи випробувала Північна Корея новий тип МБР?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я