Правління AfD дистанціюється від молодого політика Даніеля Халемби

7

Даніель Халемба молодий, є членом AfD і надто радикальний для своєї власної партії. Молодий член AfD перебуває під слідством за звинуваченням у розпалюванні ненависті. Тепер його партія дистанціюється від нього.

Баварія – За розпалювання ненависті: правління AfD дистанціюється від молодого політика Даніеля Халемби

Керівництво партії AfD дистанціюється від свого депутата парламенту Баварії Даніеля Халемби. 22-річного хлопця звинувачують, зокрема, у підбурюванні народу. У вівторок представник партії повідомив, що федеральний виконавчий комітет звернувся до земельного виконавчого комітету AfD у Баварії із проханням ініціювати процедуру виключення Халемби з партії.

Виконавчий комітет партії обговорив справу Халемби у Берліні у понеділок увечері. Прокуратура Вюрцбурга веде розслідування щодо депутата за підбурювання народу та використання символіки антиконституційних організацій. 22-річний студент, який останнім часом мешкав у Вюрцбурзі, відкидає звинувачення.

Керівництво AfD у Баварії спочатку не захотіло коментувати запит із Берліна. Коли його запитали, його голова Штефан Протшка лише заявив, що це питання включено до порядку денного засідання земельного виконавчого комітету у четвер.

Даніель Халемба член братства

Минулого тижня стало відомо, що Баварське відомство захисту конституції з початку грудня стежить за діяльністю братства Teutonia Prag у Вюрцбурзі, членом якого є Халемба. Це стосується й усієї партії AfD у Баварії.

За даними прокуратури Вюрцбурга, у вересні під час обшуку в будинку братства було вилучено гостьову книгу. У ній був запис “Зіг хайль”, підписаний ім’ям Халемби. У кімнаті, яку займав 22-річний юнак, було виявлено роздрук наказу шефа СС Генріха Гіммлера від жовтня 1939 року з так званим подвійним підписом.

“Діяльність братства “Тевтонія Праг” у Вюрцбурзі є об’єктом спостереження Баварського земельного відомства з охорони конституції, – оголосило відомство з охорони конституції. Є достатні підстави вважати, що діяльність братства суперечить основному вільному демократичному ладу, йдеться у повідомленні.

Читайте також:  На партійній конференції СДПН домінує бюджетна криза

На території братства зберігалися пропагандистські матеріали правоекстремістського руху Identitarian Movement. Тим самим воно рішуче підтримувало правоекстремістські починання цього руху. Крім того, у будинку братства звучала правоекстремістська музика.

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я