Польща розпочала підготовку українських пілотів F-16

10

Генеральний секретар НАТО подякував країнам-членам за підготовку винищувачів.

 

Польща розпочала підготовку українських пілотів F‑16

Польща розпочала підготовку пілотів українських винищувачів, за словами посланця ЄС із закордонних справ Жозепа Борреля. “Я радий, що нарешті в кількох країнах почалася підготовка пілотів для F-16”, – сказав він у Брюсселі. Відповідаючи на запитання, він навів приклад Польщі.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг подякував країнам-членам за підготовку винищувачів. «Це створює можливість згодом також ухвалити рішення про постачання», – сказав норвежець у Брюсселі.

Що може зробити Німеччина?

За словами федерального міністра оборони Бориса Пісторіуса, нині Німеччина також вивчає питання, чи може вона допомогти з підготовкою. Однак він підкреслив, що Федеративна Республіка не має винищувачів F‑16 і, ймовірно, не може надати значної допомоги у підготовці пілотів. «Зараз вивчаються ті небагато можливостей, які теоретично можуть існувати, – сказав він. – Потім ми скажемо, чи можемо ми і чи хочемо зробити цей внесок».

У п’ятницю президент США Байден дав добро на навчання. Країна підтримує навчання українських пілотів на винищувачах F-16, про що було оголошено на саміті G7. Поки триває навчання, потім разом з іншими партнерами буде вирішено, хто і коли поставить скільки літаків.

Читайте також:  Північна Корея після невдалого запуску супутника

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я