Зеленський прибув до Нідерландів

9
Президент України Володимир Зеленський здійснив несподівану поїздку до Нідерландів. Пізно ввечері він приземлився в амстердамському аеропорту Схіпхол на урядовому літаку Нідерландів, що прибув з Гельсінкі, за повідомленнями низки ЗМІ. Телеканал NOS показав кадри приземлення та кортеж, що прямує у бік Гааги з потужним поліцейським ескортом. Депутати підтвердили у Твіттері, що зустріч із Зеленським була запланована у Гаазі на четвер.

Про те, що президента забрав урядовий літак у столиці Фінляндії, першими повідомили інформаційне агентство ANP та телеканал NOS. Це перший візит президента до Нідерландів.

За повідомленнями, президент мав зустрітися з прем’єр-міністром Марком Рютте та міністром оборони Кайсою Оллонгрен у Гаазі цього четверга. Він також має виступити в Гаазі з промовою «Нема миру без справедливості для України».

За повідомленнями ЗМІ, також заплановано візит до Міжнародного кримінального суду у Гаазі. Світовий кримінальний суд вже розпочав розслідування можливих військових злочинів невдовзі після російського вторгнення, а у березні видав міжнародний ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна за можливі військові злочини.

Нідерланди досі надали Україні військову допомогу близько 1,2 мільярда євро для захисту від агресивної війни Росії. Прем’єр-міністр Рютте також заявив, що постачання бойових літаків також не є табу.

Читайте також:  Росія виплатить контрактникам по 195 тис. рублів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я