Бенефіціари війни: Збройовий бум допомагає Rheinmetall

14
Найбільший німецький оборонний концерн Rheinmetall вважає, що після очікуваного слабкішого першого кварталу він, як і раніше, перебуває на шляху до досягнення своїх річних цілей. Збройовий бум допомагає Rheinmetall: «Ми, як і раніше, на шляху до досягнення наших амбітних цілей щодо сталого прибуткового зростання. Багато країн розширюють свої військові закупівлі», – сказав генеральний директор компанії Армін Паппергер у четвер у Дюссельдорфі, згідно із заявою. «Переломний момент та викликане ним збільшення попиту на військову техніку зараз починають знаходити своє відображення у конкретних успішних замовленнях».

Згідно з підтвердженим прогнозом, продаж групи, акції якої котируються на біржі Dax з березня і яка також працює як постачальник автомобілів, зросте до 7,4 – 7,6 млрд. євро. У середині діапазону це означає зростання на 17 відсотків. Компанія Rheinmetall, як і раніше, націлена на невелике збільшення маржі, заснованої на результатах операційної діяльності, приблизно до дванадцяти відсотків. У першому кварталі зростання продажів, як і очікувалося, не досягло річної мети. Маржа навіть знизилася через деякі особливі ефекти.

Однак, судячи з подальшого збільшення портфеля замовлень, незабаром зростання має прискоритись, а маржа збільшитись. За перші три місяці оборот зріс майже на вісім відсотків до 1,4 мільярда євро. Результат операційної діяльності знизився приблизно на одну п’яту до 73 мільйонів євро, частково через спеціальну виплату працівникам для компенсації інфляції та негативного вкладу у прибуток компаній, у яких Rheinmetall має частку. Маржа відповідно знизилася до 5,4 (попереднього року: 7,3) відсотка.

У зв’язку з агресивною війною Росії в Україні, яка триває з лютого 2022 року, у Німеччині та інших країнах НАТО зросли потреби у військовій техніці та витрати на оборону.

Читайте також:  "Запитай у свого лікаря": дебати про рекламу ліків

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я