Гіффі виступила проти поділу посад та мандатів

18

Робота уряду та партійна робота не повинні бути двома різними світами.

 

Гіффі виступила проти поділу посад та мандатів

Голова берлінського земельного правління СДПН Франциска Гіффі не вважає за необхідне розділяти державну та партійну роботу. Наразі до складу виконавчої земельної ради СДПН входять кілька членів Сенату, такі як сама Гіффі, лідер парламентської групи СДПН Раєд Салех та керівник парламентської групи СДПН Торстен Шнайдер. У зв’язку із цим неодноразово звучала критика. «Ми повинні подумати про те, які зміни необхідно внести до змісту, структури та організації, щоб у майбутньому зробити виконавчу державну раду ширшою», – сказала Гіффі в інтерв’ю газеті “Tagesspiegel” (вівторок/онлайн). «Але я проти фундаментального поділу посад та мандатів».

Робота уряду та партійна робота не повинні бути двома різними світами. «Тут має бути щось спільне», – стверджує сенатор з економічних питань, який разом із Салехом одночасно очолює державну партію. «Однак цю партійну конференцію присвячено не кадровим дебатам, а тому, як змиритися з результатами виборів». СДПН збирається у п’ятницю на свою першу партійну конференцію після виборів у лютому.

У своїй пропозиції берлінські юсо вимагають, щоб члени сенату, земельні секретарі та парламентські партійні лідери чи голови у майбутньому не мали права виконувати функції у виконавчій земельній раді партії. «Це необхідно для забезпечення незалежного оновлення та подальшого розвитку партії – незалежно від участі уряду», – йдеться у тексті пропозиції, яка є у розпорядженні Deutsche Presse-Agentur.

Читайте також:  Конгрес США затвердив бюджет із мільярдними асигнуваннями для України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я