Майже 2000 дітей зазнали насильства

15

Слідчі вивчили період із 1950 по 2019 рік, висунувши серйозні звинувачення проти більш ніж 450 церковних чиновників.

Католицька церква в Іллінойсі: майже 2000 дітей зазнали насильства

Серйозні звинувачення проти католицької церкви в США: у штаті Іллінойс, за даними прокурорів, майже 2 000 дітей зазнали насильства з боку понад 450 священнослужителів за останні десятиліття. Це випливає з докладного звіту слідчих, опублікованого в Чикаго.

Це перший у штаті всеосяжний звіт про сексуальне насильство над дітьми з боку членів католицької церкви, йдеться у релізі. Він офіційно завершує розслідування, розпочате прокурорами у 2018 році. Для складання звіту слідчі вивчили період із 1950 по 2019 рік

Повідомлення ігнорувалися або ховалися

Розповіді тих, хто вижив, свідчать про тривожну картину, коли церква не надавала підтримки постраждалим, йдеться в доповіді. Повідомлення про зловживання ігнорувалися чи ховалися, йдеться у доповіді. На початку розслідування єпархії в Іллінойсі публічно назвали значно меншу кількість священнослужителів, щодо яких були «достовірні» звинувачення у сексуальному насильстві над неповнолітніми. Зрештою, генеральна прокуратура штату змусила єпархії Іллінойсу надати імена додаткових підозрюваних священнослужителів.

Десятиліття рішень та стратегій католицького керівництва дозволили відомим злочинцям переховуватися, часто у всіх на увазі, заявив зараз генеральний прокурор штату Іллінойс Кваме Рауль. «І оскільки термін давності часто спливає, багато жертв сексуального насильства над дітьми з боку католицького духовенства ніколи не зіткнуться з правосуддям у юридичному сенсі».

Розслідування у багатьох штатах

В останні роки в США було розкрито кілька великих скандалів про зловживання у католицькій церкві, зокрема в американському штаті Пенсільванія. З того часу влада проводить розслідування в багатьох штатах. Стають відомі дедалі нові випадки.

У всьому світі випадки сексуального насильства в католицькій церкві поступово стають надбанням громадськості. У Німеччині багато єпархій замовили або опублікували експертні звіти про те, як їхні священнослужителі справляються із заявами про зловживання та масштаби сексуалізованого насильства в їхніх парафіях.

Читайте також:  Чи планувався теракт? 20-річний підліток під вартою

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я