Половина бомбосховищ у Києві не функціонує

15

«Проблеми з доступом до бомбосховищ існують у кількох районах української столиці.»

 

Половина бомбосховищ у Києві не функціонує

Слідча комісія визнала майже половину перевірених у Києві бомбосховищ непрацездатними.

“Ситуація залишається критичною”, – написав у Telegram міністр стратегічних галузей України Олександр Камишин. За його словами, приблизно з 1850 перевірених притулків близько 45% або не функціонують, або недоступні для інспекторів.

«Проблеми з доступом до бомбосховищ існують у кількох районах української столиці», – написав у Telegram мер Києва Віталій Кличко. Кличко також зазначив, що адміністрації окремих районів за останні 2 роки отримали близько 1,2 млрд. гривень (близько 30 млн. євро) на будівництво аварійних притулків. За словами Кличка, використання цих коштів досі розслідується.

Ситуація в країні трохи краща

Загалом у країні ситуація виглядає дещо кращою: Міністерство внутрішніх справ України повідомило, що з понад 50 тисяч перевірених по всій країні притулків (майже 80 % усіх українських бомбосховищ), близько 16 тисяч – або приблизно третина – не функціонують чи недоступні.

Минулого тижня в результаті російського авіаудару в Києві загинули дитина та двоє дорослих – найближчий бомбосховищ був зачинений. Президент України Володимир Зеленський тоді доручив уряду подбати про покращення ситуації.

Читайте також:  Каспаров отримав "Премію за свободу ЗМІ" за критику Путіна

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я