Лідер Партії зелених хоче приховати результати опитувань

14

У суперечці за опалення у федеральному уряді федеральний лідер “зелених” закликала до витримки, а не просто дивитися на такі опитування. “Якби захист клімату був легким, ми могли б залишити його таким політикам, як Маркус Зедер”, – сказала Рікарда Ланг на партійній конференції Зелених землі Північний Рейн-Вестфалія в Мюнстері.

За словами Ланг, останні півтора роки з війною в Україні показали «блискучий провал викопної політики СДПН, ХДС та ХСС». Відмова від нового закону про енергозбереження будівель зараз із прицілом на наступні вибори не є вирішенням проблеми. Це означатиме, «що ті, хто має багато грошей, інвестуватимуть у теплові насоси. А ті, у кого грошей мало, як і раніше, покладатимуться на нафтове та газове опалення». Вони залишаться з такими витратами на опалення, які більше не будуть прийнятними.

Ланг заявив, що його відкрито для пропозицій. «Ми готові подумати про покращення. Але це передбачає, що й інші ідеї. Поки що ми чуємо лише те, що неможливо», – сказав голова партії більш як 200 делегатам у залі Мюнстерланду.

Читайте також:  ХДС збільшує перевагу в опитуваннях

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я