Слідами аварії поїзда в Індії: йде розслідування

29

Опозиція закликала міністра шляхів сполучення піти у відставку.

 

Слідами аварії поїзда в Індії: йде розслідування

Після серйозної залізничної аварії в Індії, внаслідок якої загинули та отримали поранення сотні людей, поліція проводить розслідування можливої ​​злочинної недбалості. Залізничне відомство порадило поліції провести відповідне розслідування, повідомляють місцеві ЗМІ.

За словами міністра залізниць Ашвіні Вайшнава, причиною аварії, внаслідок якої загинули щонайменше 275 людей і ще сотні отримали поранення, ймовірно, стала несправність електричного сигналу.

Політична опозиція звинуватила уряд у тому, що він привертає увагу до можливого кримінального минулого замість того, щоби взяти на себе відповідальність за проблеми безпеки на залізницях. Вони закликали міністра шляхів сполучення піти у відставку.

Пасажирський поїзд, ймовірно, прийняв неправильний сигнал

Роботи з евакуації продовжуються. “У п’ятницю пасажирський поїзд, ймовірно, прийняв неправильний сигнал і тому виїхав на шляху, де стояв товарний поїзд”, – повідомила газета Times of India з посиланням на чиновника. Потяг великою швидкістю врізався в товарний склад. Другий пасажирський потяг, як повідомляється, врізався в вагони, що зійшли з рейок.

“Десятки тіл досі не впізнані”, – сказав глава адміністрації штату Одіша Прадіп Кумар Джена. Багато родичів намагалися впізнати жертв, деякі з яких були сильно понівечені, у кількох моргах.

Читайте також:  Змінюємо місто на село: уроки виживання

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :