Починається судовий процес після смерті німецького туриста

30

Це був випадок, який потрапив до заголовків міжнародних газет: поїздка чотирьох німецьких туристів на сафарі до Південної Африки закінчилася для одного з них смертю. Тепер передбачувані злочинці мають постати перед судом.

 

Починається судовий процес після смерті німецького туриста

Після загибелі туриста з Фульди внаслідок пограбування у Південній Африці у вівторок розпочався суд над трьома підозрюваними. Чоловіків віком від 25 до 38 років звинувачують у вбивстві, замаху на вбивство та спробі викрадення в місцевому суді невеликого містечка Кабоквені на північному сході країни. Ця справа викликала національну сенсацію.

3 жовтня троє підозрюваних, ймовірно, напали на 67-річного чоловіка і ще трьох німців, які прямували в сафарі-лодж у знаменитому Національному парку Крюгера на північному сході країни. Коли туристи відмовилися виходити з машини незадовго до входу в національний парк Нумбі і заблокували двері, один із злочинців відкрив вогонь водію, повідомляє поліція. 67-річна жінка померла.

Національні парки користуються популярністю у туристів

Дорога, яка веде до входу в Нумбі, була відома як «гаряча точка» злочинності, повідомив німецькому агентству друку Айк Фаахла, прес-секретар Управління національних парків. Вже в березні минулого року на цій дорозі було пограбовано двох німецьких туристів, сказав Пхаахла. Двома місяцями раніше злочинці застрелили матір та двох її дітей під час невдалого пограбування. Після загибелі німця адміністрація парку працює з поліцією, приватними охоронними компаніями, а також представниками навколишнього співтовариства, щоб зробити дорогу безпечнішою, сказав Пхаахла.

Оупа Пілан, заступник голови Асоціації туристичних послуг Південної Африки (Satsa), також оголосив про подібні заходи незабаром після того, як стало відомо про напад. Крім патрулювання приватною службою безпеки, вони хотіли здійснювати відеоконтроль за дорогою до входу в Нумбі.

Читайте також:  ЦБ Афганістану отримує нові банкноти від США

Південна Африка є особливо популярною серед туристів завдяки різноманітності національних парків. До пандемії «Корона» країну щороку відвідували майже 16 мільйонів іноземних туристів, причому більшість відвідувачів приїжджали зі США, Англії та Німеччини згідно з державною статистикою. Після пандемії країна хоче знову підняти туризм у країні. З успіхом: з осені 2022 року дочірня компанія Lufthansa Eurowings пропонує прямі рейси тричі на тиждень з Франкфурта до невеликого містечка Мбомбела, розташованого поряд з Національним парком Крюгера.

Високий рівень злочинності особливо непокоїть туристичну галузь. Оператор гостьового будинку в Мбомбелі, яка не побажала назвати своє ім’я, повідомила Deutsche Presse-Agentur, що тепер вона радить усім туристам користуватися іншими входами до парку Крюгера: «Ми однозначно попереджаємо всіх наших гостей не заходити до району навколо воріт Нумбі.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я