Приготуйтеся знову вчитися користуватися інтернетом

22

Настає революція в галузі штучного інтелекту, і вона глибоко змінить повсякденне життя.

заново вчитися користуватися інтернетом

Впровадження ІІ у наше життя звичайно на неї вплине. Може навіть дійти до того, що людям доведеться знову вчитися користуватися інтернетом. Цей рік приніс багато інновацій у галузі штучного інтелекту, але надто багато людей все ще не розуміють важливості того, що відбувається.

Проникнення ІІ змусить знову вчитися користуватися інтернетом

В інтернеті часто можна прочитати коментарі, що стосуються різних сучасних технологій. Люди захоплюються ними, їм подобаються нейромережі та інші найсучасніші тренди. Часто міркування людей щодо впливу нових технологій на життя закінчуються словами: «Але це не змінить моє життя».

Така думка, швидше за все, виявиться помилковою, і це станеться дуже скоро. Адже штучний інтелект ось-ось здійснить революцію в інформаційному середовищі. Архітектура споживчого інтернету не дуже змінилася за останні 10 років.

Штучний інтелект змусить знову вчитися користуватися інтернетом.  Фото: Peshkova / shutterstock.com

Facebook, Google і Twitter залишаються популярними версіями своїх колишніх «я». Багато хто з нинішніх інтернет-сервісів працюватиме за посередництва штучного інтелекту. Це створить принципово новий вид користувальницького досвіду.

Навряд чи основні послуги зникнуть. Люди, як і раніше, шукатимуть в інтернеті за допомогою Google і читатимуть і пишуть на своїх сторінках у Facebook. Розглянемо блоги, пік популярності яких припав на період із 2001 по 2012 рік.

Потім Twitter та Facebook стали агрегаторами контенту блогів. Блогів, як і раніше, багато, але багато людей отримують доступ до них безпосередньо через агрегатори. Вони організовуватимуться за допомогою надрозумних форм машинного інтелекту.

Через кілька років можна буде відчути, як ІІ вплинув на наше життя

Світ ідей буде перевернуто з ніг на голову. З’явиться нова навичка – просування себе в ІІ. Також виникне конкуренція всередині штучного інтелекту. ІІ з великою ймовірністю посилатиметься на основні джерела. Це гарантує створення контенту та збереження здорової інформаційної екосистеми.

Читайте також:  Врятовані діти розповіли одну деталь про катастрофу

Розвиток штучного інтелекту змінить життя людей.  Фото: sdecoret/shutterstock.com

Інше питання, хто отримає зиск від цих інновацій — нові компанії, які займаються штучним інтелектом, старі технологічні гіганти чи користувачі інтернету?

Поки що зарано говорити про це, проте деякі аналітики налаштовані оптимістично щодо компаній, які використовують штучний інтелект.

Звичайно, все це лише думка. Якщо ви не погоджуєтесь, через кілька років ви зможете запитати у штучного інтелекту, що він думає з цього приводу.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я