Індія знищить вакцини від коронавірусу

14

Індійська фармацевтична компанія заявила про знищення 100 млн. вже вироблених доз бустерної вакцини від коронавірусу.

Індія знищить вакцини від коронавірусу.  Фото: Anna Shvets/pexels.com

Індія знищить вакцини від коронавірусу. Компанія Serum Institute of India припинила виробництво препарату Covishield, який виявився незатребуваним на внутрішньому ринку. Про це розповів голова організації Адар Пунавалла.

За словами генерального директора фармкомпанії Адара Пунавалли, слова якого наводить ВВС, тепер вони «не мають попиту». Це пов’язано з тим, що люди втомилися від Covid.

Індія знищить вакцини від коронавірусу.  Фото: Chokniti Khongchum/pexels.com

Про це Адар Пунавалла заявив у кулуарах щорічних загальних зборів Мережі виробників вакцин країн, що розвиваються, в місті Пуна на заході Індії.

Індійська компанія є найбільшим виробником у світі таких препаратів. Вона випускає в тому числі локалізовану версію ліки Vaxzevria від AstraZeneca, яка називається Covishield. На цей препарат припадає 90% вакцинації від Covid-19 в Індії.

Загалом населення країни отримало близько 2 мільярдів доз препарату від Covid-19. За даними МОЗ Індії, 70% громадян Індії пройшли основний курс вакцинації, що складається з дворазового прийому препарату.

Індія знищить вакцини від коронавірусу: термін придатності закінчився

У січні 2022 року Індія почала ставити бустерні вакцини медичним працівникам та людям, які перебувають у зоні ризику. У тому числі вакцинацію пройшли люди, чий вік перевищує 60 років і хто страждає на хронічні захворювання. Пізніше кампанія поширилася на все доросле населення.

Так, у середині року МОЗ Індії провело бустерну вакцинацію для дорослих, сплативши її за рахунок бюджетних коштів. За його даними, зараз мешканці країни отримали 298 мільйонів доз препарату від Covid.

Як стверджує топ-менеджер фармацевтичної компанії, у сховищах накопичилося 100 млн доз Covishield. Нині термін їхнього придатності, що становить лише 9 місяців, минув.

Читайте також:  Герман Шмід залишається чинним головою ОБСЄ

Наразі, за даними видання, Serum Institute of India проводить завершальний етап ліцензування нового бустерного препарату від коронавірусу. Він отримав назву Covid Covovax. Компанія очікує, що вакцина отримає схвалення у найближчі два тижні.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я