Ірина Шейк та Бредлі Купер хочуть завести другу дитину

65

Ірина Шейк та Бредлі Купер — живий приклад того, як мають розлучатися дорослі, розумні люди. Після краху відносин модель і актор примудрилися залишитися добрими друзями і частенько проводять час утрьох із дочкою. Ось тільки з недавніх пір шанувальники пари переконалися, ніби колишні кохані не проти знову стати парою! Журналісти підливають олії у вогонь, запевняючи: друга дитина Ірини Шейк та Бредлі Купера вже на підході. Давай подивимося, звідки взагалі взялися ці дивні плітки

Друга дитина Ірини Шейк та Бредлі Купера. Чи з’єднається пара?

Зірковий роман

Про роман Ірини Шейк та Бредлі Купера публіка вперше дізналася у 2015 році. Навіть ті шанувальники моделі, які сердилися на неї через розставання з Роналду, неохоче визнали: новий кавалер ікони модної індустрії тримає марку. Незабаром Шейк із Купером стали прикладом ідеальної зіркової пари. А потім несподівано для всіх розлучилися

Батьки-знаменитості при розлученні найчастіше сваряться на ґрунті прав на дитину. Однак у випадку Купера та Шейк ситуація склалася зовсім інша. Якщо вірити спільним друзям пари, актору та моделі вдалося після розлучення залишитися добрими друзями. Ну, а для маленької Леї взагалі мало що змінилося.

Зразкові батьки

Дочка Шейк та Купера живе з матір’юАле батько в її житті з’являється із завидною регулярністю. Бредлі із задоволенням їздить разом із донькою та колишньою коханою на відпочинок, а також мало не щодня або відводить Лею в дитячий садок, або забирає дитину з занять. Папараці намагалися знайти якийсь компромат на зразкового батька, але нічого не знайшли.

Ну а нещодавно модель з актором разом звозили свою улюблену дитину. на Багами. Фотографіями з відпочинку Ірина поділилася у Мережі. Шанувальники відзначили, наскільки радісними на знімках виглядають колишні партнери. А друзі пари стверджують: подорож на Багами можна сміливо вважати новим етапом у відносинах Шейк з Купером!

Читайте також:  Свекруха Шакіри допомагала синулечці приховувати від співачки зраду

Три роки інтрижок

Справді, Бредлі та Ірина цілком здатні знову стати сім’єю. Зрозуміло, за три минулих з моменту розставання року і модель, і актор мав інтрижки. Шейк мимохідь зустрічалася з Віто Шнабелем та Каньє Вестом. Куперу приписували роман із Хумою Абедін. Але всі ці стосунки закінчувалися, не встигнувши до ладу початися.

Знову разом

Зараз же і Бредлі, і Ірина вільні як вітер. Ну а спільний відпочинок на Багамах дозволив актору з моделлю глянути один на одного по-новому. Близький приятель пари, який побажав залишитися невідомим, у розмові з журналістами поклявся: друга дитина Ірини Шейк та Бредлі Купера з’явиться на світ не пізніше 2023 року!

«Ірина хоче, щоб у її дочки був Брат чи сестра. Бредлі згоден. Вони всерйоз подумують, щоб знову стати парою. Спільний сімейний відпочинок на Багамах лише зміцнив в Ірині з Бредлі це бажання», – стверджує інсайдер. Думаю, шанувальники моделі та актора будуть тільки раді такому повороту подій!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я