Хто зіграє принца Вільяма та Кейт Міддлтон у серіалі «Корона»

12

Серіал «Корона», що спочатку гучний, налічував лише п’ять сезонів. Шоу мало закінчитися з фіналом історії принцеси Діани. Але на хвилі успіху творці «Корони» анонсували шостий сезон свого дійства! Там йтиметься про юні роки спадкоємців Діани. Зрозуміло, акторський склад нового сезону знімальна група тримала у секреті. І лише днями нарешті стало відомо, якими стануть Вільям та Кейт у серіалі «Корона»!

Вільям та Кейт у серіалі «Корона». Несподіваний вибір режисера

Продовження скандального шоу

Критики вже зараз точать олівці, чекаючи на шостий сезон життєпису королівської родини від Netflix. У тому, що продовження «Корони» вийде скандальним, публіка не сумнівається. Спробуй назви серіал, до якого мав претензії особисто міністр культури Великобританії! Та й британські газети свого часу сильно ополчилися на «Корону».

Олії у вогонь підливали й публічні заяви сценариста шоу. Пітер Морган, який до «Корони» писав сценарії до гучних голлівудських фільмів, відразу назвав свою останню роботу «актом художньої уяви». Пітер не заперечує, що подекуди цілеспрямовано драматизував події. Але стверджує при цьому, ніби дух розповіді був історично чітким!

Новий етап

Даних про сюжеті продовження шоу поки що небагато. Відомо лише, що новий сезон «Корони» буде поділено на дві частини. Перша половина сезону буде присвячена реакції королівської родини на трагедію Діани. Ну а друга, заключна частина, розповість про студентські роки Вільяма і початок його роману з Кейт Міддлтон.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Noticias del Cine (@powercomics5)

Тому, власне, головні ролі у шостому сезоні «Корони» дісталися трьом акторам. Причому двоє із цієї трійці гратимуть Вільяма! Одному дістанеться принц-підліток, який переживає прощання з матір’ю. Іншому — юний Вільям під час перебування його студентом Сент-Ендрюського університету.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від iO Donna (@iodonna_it)

Молоді та невідомі

Вільям та Кейт у серіалі «Корона» будуть втілені в життя акторами Руфусом Кампа, Едом Маквеєм та Мег Белламі. Руфус на екрані перетвориться на Вільяма-підлітка, Ед – на Вільяма-студента. Мег ж вживеться в роль молодої та задерикуватої Кейт Міддлтон, яка в ті роки ще не була герцогинею Кембриджською.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Meg Bellamy (@megkbellamy)

Для кіноманів ці актори суцільна загадка. Ну, а для юних артистів «Корона» стане першою пробою пера на телеекрані. Але якщо Руфус і Ед до появи в серіалі вже встигли стати професіоналами театральних підмостків, Мег раніше знімалася лише в аматорських постановках. Подивимося, як упораються з таким викликом молоді таланти!

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Actu.Series.Films (@actu.series.films_)

Розклад на майбутнє

Нагадаємо, що у листопаді 2022 року на екрани вийде п’ятий сезон “Корони”. Там ми побачимо, як розвалився шлюб принцеси Діани та принца Чарльза. Швидше за все, фіналом п’ятого сезону стане автокатастрофа, яка забрала життя Королеви сердець. Ну а паралельно із виходом на екрани нових серій шоу розпочнеться робота над шостим сезоном «Корони». Тож раніше листопада 2023 року на нього можна не чекати…

Читайте також:  Президент Сі закликає до наполегливості

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я