Лаутербах: підготувати моніторинг варіантів

22

Федеральний міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах поки не вважає за необхідне вводити зобов’язання щодо тестування людей, які в’їжджають до Німеччини з Китаю. Однак політик СДПН заявив у п’ятницю в Берліні, що як центральний захід готується «варіативний моніторинг» у європейських аеропортах. «Окрім цього, я вважаю дуже важливим, щоб Європа скоординовано реагувала на те, що відбувається», – сказав Лаутербах.

Іспанія та Італія вже запровадили або оголосили про обмеження на в’їзд для мандрівників із Китаю. ЄС також розглядає можливість вжиття додаткових заходів. Консультації з цього питання відбулися у четвер на рівні ЄС. Після цього комісар ЄС з питань охорони здоров’я Стелла Кіріакідес спочатку закликала держави переглянути свої національні заходи зі спостереження за вірусом та, у разі потреби, знову посилити їх. Очікується, що наступного тижня відбудеться кризова нарада, на якій обговорюватимуться подальші кроки.

Обмін думками з Парижем щодо поточної ситуації

Лаутербах сказав, що наразі загрози від нових варіантів не варто очікувати. На цей час з’явилися вже відомі варіанти. У другій половині дня він «інтенсивно обговорить це питання» із міністром охорони здоров’я Франції.

“Нам потрібен дуже точний “моніторинг варіантів”, тому що ми не можемо надійно викликати цей моніторинг варіантів з Китаю”, – сказав міністр. “Цілеспрямований розгляд окремих послідовностей польотів, наприклад, також може зіграти тут свою роль, і це готується”. Однак немає підстав для «рутинного тестування на антигени».

.

Читайте також:  Подорожі, їх вплив на життя та здоров'я

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я