Чому мама Ілона Маска спить у гаражі, коли ночує у сина

122

Мей Маск – мати мільярдера, знаменита модель, письменниця та експерт-нутриціолог. Відповідно, і проблеми Мей Маск не такі, як у звичайних людей. Так, наприклад, нещодавно в інтерв’ю похилого віку обмовилася, що бувати в гостях у сина їй некомфортно. А коли приголомшені папараці попросили зіркову гостю розповісти про це детальніше, Мей безтурботно сказала: «Він селить мене в гаражі». Найцікавіше, що і син, і мати Маск не бачать у цьому нічого, окрім легкої незручності. Так, у цих геніїв все не як у людей!

Проблеми Мей Маск: дивна гостинність сина

Мільярдер-безсрібник

Зрозуміло, безсрібником у справжньому значенні цього слова Ілона Маска назвати важко. Як відомо, альтруїсти мільярдерами не стають. Але серед колег-товстосумів Ілон все ж відомий як аскет. Ще в 2020 році Маск поклявся позбутися всієї своєї «зайвої» нерухомості. І клятву свою дотримав!

Швидше за все, правда, справа тут не в аскетизмі як такому, а в трудоголізмі винахідника. Ілон Маск досі тримає руку на пульсі кожного зі своїх проектів. За такого ритму життя диво вже те, що чоловік примудряється приділяти час коханим та спадкоємцям! Ну а в плані будинку Маска влаштує, мабуть, будь-яка більш-менш ціла халупа.

Складнощі для матері

Тому, власне, Мей Маск і незручно відвідувати сина в Техасі. «Пліч-о-пліч з ракетним майданчиком пристойного будинку не побудуєш», – Жартує з цього приводу мати мільярдера. Ілон, власне, і не намагається придбати в Техасі житло: йому цілком вистачає виробничого приміщення Space X. Відповідно, і мати чоловік селить у якомусь гаражі неподалік.

Хтось інший на місці Мей побачив би в цьому явний вияв синівської невдячності. Але мадам Маск скаржиться лише на те, що в гаражі їй дещо некомфортно. Винен у цьому вік. Ще 20 років тому Мей була б цілком задоволена гаражним ліжком. На жаль, у 74 роки доводиться звертати особливу увагу вимоги власного організму.

Читайте також:  Як зараз виглядає 11-річна розпещена донька Ані Лорак

Династія аскетів

Зауважимо, до речі, що невибагливість у побуті Ілон Маск безперечно успадкував від матері. Стан Мей дозволяє їй за бажання обзавестися навіть десятком особняків. Але мати винахідника досі живе у своїй нью-йоркській квартирі, затишній і комфортній, але ніяк не дотягує хоча б до звання пентхауса.

Якось під час інтерв’ю журналісти вирішили розпитати Мей про її виборі житла. Жінка охоче відповіла на їхні запитання:Так, моя квартира невелика. Але більше мені не потрібно. Зайвий простір тягне за собою зайві турботи. А зараз я влаштувалась саме так, як хочу. Навіщо бажати чогось грандіознішого?»

Проблеми Мей Маск – чи знайдеться для них рішення? Особисто я думаю, що сама знаменитість вже змирилася із висунутими сином «умовами гри». Мей такий же трудоголік, як і Ілон. Більш того, якби ліжко в гаражі справді проблемою для мадам Маск, вона б швидко з нею впоралася. Ну а легкий дискомфорт заради сина можна й зазнати…

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я