Пісторіус: “Зараз вирішальні моменти”

7

Дорогою до США міністр оборони СДПН Борис Пісторіус прокоментував війну в Україні. “Я роблю ставку на великий наступ, на контрнаступ, а все інше зійдеться”, – сказав він в інтерв’ю газеті ZDF Morgenmagazin.

“Дуже ймовірно, що це буде вирішальний рік, зараз вирішальні місяці”, – сказав він. Саме тому Німеччина кілька тижнів тому знову вийшла з великим пакетом підтримки в розмірі 2,7 мільярда євро. Він додав, що це забезпечить стійку підтримку Україні.

За словами Пісторіуса, Німеччина зараз є другим за силою прихильником України після США. На питання про те, що Німеччина відстає від цільового показника НАТО у два відсотки від валового внутрішнього продукту на оборонні витрати, Пісторіус зазначив, що більшість країн НАТО також ще не досягли цього показника. Звичайно, сказав він, це слабка втіха і не може задовольнити саму Німеччину.

Однак, продовжив Пісторіус, було зрозуміло, що уряд хоче досягти цієї мети. Нещодавно ця мета була записана в нещодавно представленій Стратегії національної безпеки. “Ми чітко дотримуємося двовідсоткової мети і досягнемо її”, – сказав Пісторіус. Кошти при цьому буде виділено з розділу 14 федерального бюджету – тобто. бюджету Міністерства оборони – за допомогою спеціальних коштів для бундесверу Останні можуть бути включені, оскільки це виключно військові витрати.

Читайте також:  "Зелені" домагаються більш ранньої відмови від бурого вугілля та на сході

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я