Підозрюваний техаський стрілець схоплений

24
Підозрюваний техаський стрілець схоплений: Передбачуваний стрілець, який розшукують після загибелі п’яти людей в американському штаті Техас, спіймали після кількох днів втечі. Учора ввечері (за місцевим часом) в окрузі Монтгомері було заарештовано мексиканця, підозрюваного у скоєнні термінового злочину, повідомило місцеве управління шерифа. У чотириденному полюванні на чоловіка на околицях Х’юстона брали участь кілька сотень поліцейських, загони наїзників і собаки-шукачі.

Передбачуваний злочинець пізно ввечері у п’ятницю розстріляв кількох сусідів у багатоквартирному будинку у невеликому містечку Клівленд. Раніше вони попросили його припинити стрілянину у дворі будинку, щоб дитина могла поспати. П’яний чоловік відмовився від цього прохання – натомість він з’явився до сусідів з гвинтівкою та влаштував справжню бійню. За словами поліції, він вбивав своїх жертв «майже в стилі страти» – пострілами в голову чи шию зблизька.

Штат із нестрогими законами про зброю

Серед жертв були дитина та дві жінки, які, мабуть, закрили своїм тілом двох дітей від пострілів. За даними поліції, всього в будинку перебувало десять осіб, п’ятеро з яких вижили неушкодженими. П’ятеро загиблих були вихідцями з Гондурасу і, за повідомленнями ЗМІ, лише кілька днів тому переїхали з Х’юстона до Клівленда, розташованого приблизно за 70 кілометрів від будинку.

Збройні закони в консервативному штаті Техас вважаються особливо слабкими навіть за американськими стандартами. Збройове лобі, надзвичайно впливове в США, наполягає на праві озброюватися, незважаючи на незліченну кровопролиття, і знає, що республіканці в Конгресі на його боці: вони вже довгий час блокують суттєве посилення збройних законів у США. Десятки тисяч людей щороку гинуть у США внаслідок насильства із застосуванням вогнепальної зброї.

Читайте також:  Гондурас розриває стосунки з Тайванем

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я