Підозрювані члени ХАМАС перед слідчим суддею BGH

14

Четверо передбачуваних членів ХАМАСу, як стверджується, готували теракти в Європі. Троє підозрюваних зараз допитуються слідчим суддею Федерального суду Карлсруе.

Правосуддя – Підозрювані члени ХАМАС перед слідчим суддею BGH

У Карлсруе розпочалися слухання у справі підозрюваних членів ісламістської організації ХАМАС, заарештованих у четвер. Як повідомили у федеральній прокуратурі Карлсруе, троє підозрюваних, заарештованих у Берліні, спочатку будуть заслухані слідчим суддею Федерального суду (BGH). Чоловік, заарештований у Роттердамі (Нідерланди), буде доставлений до Німеччини лише у процедурі екстрадиції.

Вища німецька прокуратура звинувачує чотирьох чоловіків у тому, що вони шукали зброю, яка мала зберігатися в готовності для можливих нападів на єврейські установи в Європі. Обвинуваченим висунуто звинувачення в участі в іноземній терористичній організації. Стверджується, що вони мали тісні зв'язки з лідерами військового крила. ХАМАС.

Перші відомості про ці людях з'явилися влітку минулого року.

Громадянин Єгипту Мохамед Б. та уродженці Лівану Абдельхамід Аль-А. та Ібрагім Ель-Р. були заарештовані у Берліні. У випадку з першими двома суддя BGH у п'ятницю ухвалить рішення про видачу ордера на арешт, а у випадку з третім – про видачу та виконання ордера на арешт. Після того, як перший підозрюваний постав перед судом у п'ятницю вранці, двох інших підозрюваних було доставлено з Берліна в Карлсруе на гелікоптері.

Голландець Назіх Р., який був арештований на підставі європейського ордера на арешт, виданого слідчим суддею BGH Роттердаміпостане перед судом поки що невідомий термін.

За інформацією із кіл безпеки, діяльність цих людей не пов'язана безпосередньо з терактом ХАМАС в Ізраїлі 7 жовтня. Швидше, перша згадка про цих чотирьох чоловіків відноситься до літа минулого року.

Наскільки відомо владі, конкретних цілей для нападу не було. У жовтні троє чоловіків, які мешкають у Берліні, кілька разів виїжджали з Берліна у пошуках зброї. Їм допомагала людина, заарештована в Роттердамі. За інформацією агентства dpa, органи безпеки вже тримали підозрюваних у полі зору до того, як з-за кордону надійшло наведення про пошуки зброї.

Читайте також:  Ще не з'ясували причину смерті Метью Перрі

Проведення терактів за межами Ізраїлю та палестинських територій стало б зміною стратегії ХАМАС. Можливо, це пов'язано зі зростаючим впливом Ірану на збройні сили ХАМАС.

Підозрювані члени «Хезболли» постали перед судом у Гамбурзі

Двоє ймовірних членів ліванської «Хезболли», заарештовані в Нижній Саксонії, постануть перед судом у Гамбурзі. Вони підозрюються в участі в іноземній терористичній організації, повідомила федеральна прокуратура Карлсруе.

4 грудня звинувачення були висунуті Сенату державної безпеки в Ганзейському вищому регіональному суді. Представник суду в Гамбурзі повідомив, що Вищий регіональний суд ще має вирішити, чи визнавати звинувачення.

За даними Федерального міністерства внутрішніх справ, терористичній організації “Хезболла” заборонено діяти на території Німеччини. Шиїтська ісламістська організація спрямована проти ідеї міжнародного порозуміння. Вона заперечує право Ізраїлю на існування та пропагує боротьбу з єврейською державою терористичними методами.

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я