Двох двоюрідних братів звільнено після 42 років несправедливого тюремного ув'язнення

9

Два двоюрідні брати з Іллінойсу, які провели більшу частину свого життя за ґратами за злочини, яких вони ніколи не вчиняли, вийшли на волю в четвер після 42 років, проведених за ґратами, – останнє із серії виправдань цього тижня невинних людей, несправедливо ув'язнених у в'язницю протягом десятиліть.

Два двоюрідні брати звільнені після 42 років несправедливого тюремного ув'язнення – останній випадок із серії гучних виправдань, що сталися цього тижня.

62-річний Джеймс Сото та 60-річний Девід Айала проведуть свята у родинному колі вперше з 1981 року, коли їх було засуджено за смерть двох чиказьких підлітків.

За вбивства кузени отримали по два довічні терміни без можливості умовно-дострокового звільнення, а також 30 років за замах на вбивство та сім років за змову з метою скоєння вбивства, які мали відбуватися паралельно.

За словами Лорен Майєрскоу-Мюллер, адвоката з організації Exoneration Project, яка займається юридичним представництвом несправедливо засуджених, ця пара відбула найтриваліший термін в історії штату.

Тепер Сото планує витратити свою нову свободу на допомогу іншим таким самим, як він.

«Я відчуваю хвилювання, захоплення, тріумфування, але… трохи праведного гніву», – сказав він після свого звільнення в четвер. «Не мало пройти 42 роки, щоб це сталося».

Штат зрештою «погодився з клопотаннями та попросив суддю скасувати вироки», – сказав Майєрскоу-Мюллер, і кузенам було запропоновано оскаржити справу перед суддею.

«Сьогоднішні емоції неможливо описати. Це було чудово», – сказала Майєрскоу-Мюллер в інтерв'ю CNN.

За її словами, Сото відсвяткував своє звільнення вечерею з близькими у ресторані Rosebud Randolph у Чикаго.

«У нього був стейк та морський окунь. Він замовив дві страви, бо не міг визначитись», – сказала адвокат.

Читайте також:  Влада ідентифікує останки, знайдені в лісі, як належать 5-річному хлопчику, який зник 20 років тому

CNN звернувся за коментарями до Дженніфер Бонжан, адвоката Айали.

За словами Сото, двоюрідних братів розлучили у в'язниці більш як на два десятиліття. Він сподівається, що вони можуть допомогти один одному на наступному етапі життя.

Під час ув'язнення Сото був одним із перших випускників Північно-Західної освітньої програми для ув'язнених. повідомленні Північно-Західного університету на Facebook.

Браян Білс (у центрі) обіймає свою сестру Паттілін Білс (ліворуч) та племінницю Таміко Білс біля виправної установи Робінсон у Робінсоні, штат Іллінойс, у вівторок.

Сото отримав ступінь бакалавра в галузі природничих наук, склав іспит LSAT і планує вступити до юридичної школи, про що він повідомив журналістів у четвер.

«Я збираюся вступити до Північно-Західного університету. Там на мене чекає робота, і я маю намір подати документи на юридичний факультет», – сказав він.

«Я хочу стати тим адвокатом, який зможе допомагати таким самим людям, як я. Я знаю, що у системі ще є люди».

Раніше цього тижня в окрузі Кук, штат Іллінойс, було звільнено ще одного ув'язненого, несправедливо ув'язненого. Брайан Білс, несправедливо засуджений 1988 року за вбивство 6-річного хлопчика, був звільнений після 35 роківпроведених за ґратами.

Також на цьому тижні в Каліфорнії було виправдано двох чоловіків, несправедливо засуджених з окремих справ про вбивства. Обидва були підлітками, коли їм звинуватили.

А в Міннесоті цього тижня було звільнено Марвін Хейс, який провів майже два десятиліття у в'язниці у справі, яка майже повністю залежала від свідчень свідків. Пізніше один із свідків заявив, що так і не зміг добре розглянути підозрюваного, а інший відмовився від своїх свідчень.

Ця історія розвивається і оновлюватиметься.

Джеймс Сото виправляє свої регалії під час листопадової церемонії вручення дипломів студентам Північно-західної програми навчання у в'язницях у виправному центрі Стейтвілл у Хрест-Хіллі, штат Іллінойс.

Джерело: edition.cnn.com

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я