ХДС під керівництвом Мерца схожий на “зграю маленьких хлопчиків”

9

Клінгбайль: ХДС під керівництвом Мерца схожий на «зграю маленьких хлопчиків»

ХДС стає дедалі більш бунтарським, нахабно проводить опозиційну політику і не скупиться на критику коаліційного уряду. Лідер СДПН Клінгбайль розглядає поведінку лідера партії Мерца як своєрідну самотерапію та переоцінку політики Меркель останніх років.

Лідер СДПН Ларс Клінгбайль розкритикував ХДС і його партійного лідера Фрідріха Мерца. «В останні роки я завжди сприймав ХДС як конструктивну партію, яка серйозно ставиться до своєї демократичної відповідальності. Однак за Фрідріха Мерця ХДС поводиться як купка маленьких хлопчиків, які раді, що Ангела Меркель пішла і вони нарешті можуть робити те, що завжди хотіли зробити, але у них ніколи не вистачало ні сил, ні сміливості», – сказав Клінгбайль у інтерв'ю t-online.

«Це менталітет бунтаря», – додав лідер СДПН, наголосивши: «Я по-іншому сприймаю голів міністерств ХДС, які несуть відповідальність у своїх землях». Далі Клінгбайль заявив, що у проекті базової програми ХДС, який партія представила в понеділок, він розпізнав свого роду «ностальгію за позавчорашнім днем»: «Я вважаю, що нинішнє керівництво ХДС насамперед лікує себе і працює через відносини з Ангелою Меркель».

Клінгбайль розкритикував, зокрема, фразу «Мусульмани, які розділяють наші цінності, належать Німеччині». Це риторична маргіналізація цілої групи населення. «Такого роду упереджене ставлення до людей не існувало б за Меркель-ХДС. Мерц робить тут ідеологічний розворот», – сказав політик СДПН. 2023 був роком з «неймовірною кількістю криз», – резюмував Клінгбайль. Багато речей неможливо було передбачити. «Проте я б сказав, що в результаті нам вдалося розумно відреагувати на ці кризи», – зазначив лідер СДПН.

Однак він також визнав, що всередині коаліційного уряду були суперечки, які «не пройшли оптимально». «Це речі, які мають бути кращими в уряді наступного року». Тоді і результати виборів для уряду світлофора знову покращаться.

Читайте також:  Маассен обраний головою Спілки цінностей

Джерело: www.ntv.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я