Місто хаосу Берлін? Гіффі знову відповідає на критику з боку Баварії

35

Глава уряду Берліна Франциска Гіффі вкотре відкинула критику лідера ХСС Маркуса Зедера про те, що Берлін перетворюється на хаотичне місто. «Якщо 145 хаотичних людей влаштовують безлад у мегаполісі з населенням майже чотири мільйони людей, не можна робити висновок, що решта жителів тут також хаотична», – сказав політик СДПН газеті Berliner Zeitung. “Баварії” теж є що підмісти перед власними дверима, наприклад, у питаннях імперського громадянства. Зрештою, я не даю пану Зедеру жодних порад».

У ніч на Новий рік поліцейські та пожежники, які чергували в кількох містах Німеччини, зазнали нападів, у тому числі з використанням петард та ракет. Напади були особливо жорстокими у деяких районах Берліна. Після заворушень Зедер сказав: «Берлін, на жаль, перетворюється на місто хаосу – починаючи з політики, яка не може організувати ні вибори, ні гарантувати безпеку своїх громадян».

Після заворушень на політичному рівні обговорювалися наслідки та майбутні заходи щодо їх запобігання. В інтерв’ю Гіффі назвав п’ять пунктів: «По-перше, послідовне судове переслідування із прискореними процедурами. По-друге, збільшення чисельності персоналу та обладнання в поліції та пожежній охороні. По-третє, пропаганда посилення законів про зброю на федеральному рівні. По-четверте, додаткові інвестиції у місцеву соціальну та молодіжну роботу. По-п’яте, спеціальна програма з підтримки та покращення життєвої ситуації у великих житлових районах разом із управлінням мікрорайонами.»

У Берліні вибори до Палати представників мають повторитися у лютому після кількох зривів.

Читайте також:  Російський військовий кореспондент загинув унаслідок вибуху

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я