Пепловий дощ вулкана Попокатепетль: закриті школи

21
Через підвищену активність вулкана Попокатепетль у центрі Мексики у багатьох школах було скасовано заняття. Попокатепетль привів у стан готовності понад 7000 солдатів – на випадок необхідності евакуації прилеглих сіл, оголосив учора президент Андрес Мануель Лопес Обрадор.

Вулкан вже кілька днів викидає попіл, пару та газ. У 40 містах та селищах штату Пуебла вчора не було занять у школах, за даними місцевої влади. Заняття для більш ніж мільйона учнів у регіоні проводяться у віртуальному режимі, написав у Twitter губернатор Серхіо Саломон Сеспедес.

Раніше влада підвищила рівень попередження. За даними Національної цивільної оборони, новий рівень попередження знаходиться лише за один крок від червоного рівня тривоги, при якому населення має бути готовим до евакуації. Вчора мали бути переглянуті маршрути евакуації та призначення аварійних сховищ. Близько 25 мільйонів людей живуть у радіусі 100 кілометрів.

Попокатепетль, висотою понад 5400 метрів, є одним із найактивніших вулканів Мексики. Він розташований за 85 кілометрів на південний схід від столиці Мехіко. В останні дні він неодноразово викидав попіл, пару та газ. Вчора, за даними цивільної оборони, над кратером вулкана здійнявся стовп диму заввишки 1600 метрів.

Читайте також:  Під загрозою дефолту Байден скасував частину візитів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я