Позов проти Трампа знову подала Джин Керрол

26
Не минуло й двох тижнів після того, як Дональд Трамп був зобов’язаний виплатити мільйонні компенсації за сексуальне насильство та наклеп, як американська письменниця Е. Джин Керролл подала судовий позов проти колишнього президента США.

Приводом для цього стали образи, які Трамп виголосив на адресу письменниці в ефірі CNN наступного дня після вироку, одноголосно повідомили вчора американські ЗМІ з посиланням на документи, які Керролл подала до Нью-Йорка. Згідно з документами, тепер вона просить ще одну дуже значну суму.

9 травня суд присяжних Нью-Йорка встановив, що Трамп здійснив напад і сексуальне насильство над Керрол в одному з шикарних нью-йоркських універмагів у 1996 році. Присяжні також зобов’язали Трампа (76 років) виплатити 79-річній жінці загалом п’ять мільйонів доларів (близько 4,56 мільйона євро) за наклеп. Трамп оскаржив вирок.

Трамп наполягає на невинності

Наступного дня після винесення вироку Трамп в ефірі CNN знову спростував розповідь Керролла про інцидент і звинуватив автора у «вигаданій історії». Трамп також заявив, що ніколи не зустрічався з Керрол і назвав її «божевільною». У документах, поданих до суду, повідомляється, що поведінка Трампа має призвести до присудження «дуже значної» компенсації збитків, у тому числі, щоб утримати екс-президента від подальших образ.

Письменниця Керрол звинуватила Трампа в тому, що він зґвалтував її в шикарному нью-йоркському універмазі в середині 1990-х років. Присяжні відкинули звинувачення у зґвалтуванні. Підприємець у сфері нерухомості, який на той час ще не був політиком, завжди заперечував усі звинувачення. У кримінальному плані звинувачення позбавлені терміну давності, але в цивільному плані 79-річна Керрол мала засоби правового захисту.

Читайте також:  Американські вчені створили штучний мозок із шизофренією

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я