Лондон: повстання “Вагнера” ​​- виклик для Росії

69

Британські спецслужби демонстрували добру поінформованість із самого початку російської агресивної війни. На їхню думку, найближчий годинник має стати показовим для перебігу кризи.

 

Лондон: повстання “Вагнера” ​​- виклик для Росії

Повстання “Вагнера” ​​є “найбільшим викликом” останнім часом для російської держави, на думку британських спецслужб. «Найближчим часом лояльність російських сил безпеки матиме вирішальне значення для перебігу кризи», – наголосило в суботу Міністерство оборони в Лондоні.

Воно заявило, що поки що є лише «дуже обмежені свідчення» бойових дій між Вагнером і лояльними Путіну силами. Це вказує на те, що деякі російські війська, ймовірно, залишилися пасивними і пропустили бійців Вагнера.

Підрозділи ПВК «Вагнер» перетнули російський кордон з боку України принаймні у двох місцях, йдеться у заяві. У південному російському місті Ростові, йдеться в заяві, “Вагнер” “майже напевно зайняв ключові об’єкти безпеки, включаючи штаб, який керує російськими військовими операціями в Україні”. Тепер підрозділи Вагнера просуватимуться на північ через південно-західну територію Росії. «Майже напевно» їхньою метою було досягти столиці – Москви.

Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни з початку російської агресивної війни 16 місяців тому. Москва звинувачує Лондон у дезінформації.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я