Нижньосаксонська ХДС ухвалила рішення про структурну реформу

20

Рішення було одностайним. За допомогою цієї реформи партія хоче бути більш агітаційною у майбутньому.

 

Нижньосаксонська ХДС ухвалила рішення про структурну реформу

Нижньосаксонський ХДС на партійній конференції у Бад-Фаллінгбостелі (Хайдекрейс) ухвалив так звану структурну реформу. Рішення було одноголосним, як повідомив у п’ятницю ввечері лідер партії Себастьян Лехнер виданню Deutsche Presse-Agentur. За допомогою цієї реформи партія хоче бути більш агітаційною у майбутньому.

«Ми заклали основу для 2027 року, – сказав Лехнер. Ми хочемо більше бути присутніми на місцях». 2027 рік – це вибори у Нижній Саксонії. Після поразки на торішніх виборах ХДС довелося піти в опозицію – СДПН керує країною разом із «зеленими».

Лехнер був обраний головою штату лише наприкінці січня. Він також є керівником парламентської групи у парламенті землі. “Уряд землі повинен прокинутися і перейти в робочий режим”, – зажадав він.

Лехнер наголосив, що його партія має повернути довіру. «Ми успішно стартували, наша парламентська група є рушійною силою в парламенті штату, але вибори поки не такі гарні для нас, як хотілося б», – сказав лідер штату, згідно з заявою. Завоювання довіри вимагатиме часу, додав він. “Для цього нам потрібна витримка, і вона у нас є”. Швидкої панацеї немає.

Політик ХДС вважає, що ситуація з багатьма лікарнями та дитячими садками є невідкладною проблемою у штаті. «Я переконаний, що це також відіграє роль у силі AfD. У селах із населенням менше 5 000 осіб АФД має 25 відсотків, що також пов’язано з інфраструктурою. Ми повинні забезпечити інфраструктуру по всій країні», – сказав Лехнер в інтерв’ю агентству dpa незадовго до партійної конференції.

Нещодавно опублікований барометр тенденцій RTL/ntv показав, що рейтинг схвалення AfD у сільській місцевості становить 25 відсотків у населених пунктах із населенням менше 5 000 осіб.

Читайте також:  Десять років AfD - "Прийшла, щоб лишитися"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я