Парад Перемоги на Червоній площі розкрив слабкі місця РФ

96
«Парад «День Перемоги», що пройшов у вівторок у Москві, на Червоній площі над нацистською Німеччиною оголив слабкі місця російських збройних сил», вважають британські експерти зовнішньої розвідки.

Агресивна війна Росії в Україні, яка триває вже 15 місяців, створює для росіян проблеми щодо матеріальних засобів і стратегічних комунікацій, йдеться в щоденній доповіді розвідки Міністерства оборони в Лондоні в середу.

З 8000 військовослужбовців, які брали участь у параді, більшість були членами допоміжних та воєнізованих підрозділів та кадетами, йдеться у доповіді. Єдиними регулярними військами, готовими до дій, були контингенти залізничних військ та військової поліції.

Однак, на думку британців, той факт, що Росія здебільшого утрималася від демонстрації танків, має й іншу причину. У параді брав участь лише один історичний танк Т-34 часів Другої світової війни. “Незважаючи на важкі втрати в Україні, Росія могла б виставити більше бронетехніки”, – заявили британці. Тому цілком імовірно, що російська влада хотіла уникнути звинувачень зі свого боку в тому, що вона віддає пріоритет парадам, а не військовим операціям».

Читайте також:  Сінан Оган оголосить, кого підтримає у другому турі виборів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я