“Голодна секта” у Кенії: знайдено 112 тіл загиблих

31

У середині квітня влада отримала сигнал про те, що послідовники місцевого пастора помирають від голоду в лісовому масиві. Спочатку вони знайшли 15 ледве живих людей – потім масові поховання.

 

«Голодна секта» у Кенії: знайдено 112 тіл загиблих

«Голодна секта» у Кенії зібрала страшні жнива: Приблизно через чотири тижні після перших повідомлень про «культ голодуючих» у кенійському прибережному районі Малінді, виявлено 112 тіл та проведено розтин. Міністр внутрішніх справ Кітуре Кіндікі, який учора відвідав роботу поліції, лікарів та рятувальних служб на місці, очікує, що в районі лісу Шакахола буде знайдено ще багато могил.

Наразі розкрито 20 масових поховань, сказав він.

У середині квітня влада Малінді отримала сигнал про те, що послідовники місцевого пастора вморили себе голодом у лісовому масиві, сподіваючись «зустріти Ісуса». Наступного дня поліція виявила у віддаленому поселенні у лісі 15 голодуючих, 6 з яких перебували у критичному стані. Четверо з них, за словами поліції, померли під час рятувальних операцій. Пізніше поліція прочухала лісовий масив у пошуках масових поховань.

Наразі заарештовано 25 підозрюваних, сказав Кіндікі. Серед заарештованих – ймовірний лідер секти, пастор вільної церкви. За словами Кіндікі, на даний момент 65 членів секти було врятовано живими, останніх двоє з них було знайдено у вівторок.

Співробітники поліції продовжують прочісувати лісовий масив площею понад три квадратні кілометри, який було оголошено зоною безпеки. У районі діє нічна комендантська година. За словами Кіндікі, розслідування та пошук нових поховань, швидше за все, займе більше часу. Оточення території також покликане захистити гідність жертв та їхніх родичів, сказав він.

Читайте також:  "Захоплюючий конфлікт інтересів": нафтові плани Emirates

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я