Папа Римський вперше не звершив публічної недільної молитви

31

Папа Франциск продовжує відновлюватись після операції на черевній порожнині. Через чотири дні після операції у глави католицької церкви, як і раніше, не було температури, інші показники здоров’я 86-річного папи також не викликають зауважень, як оголосив Святий Престол.

Франциск займався фізіотерапевтичними дихальними вправами. Вже в суботу хірург Серджіо Альф’єрі заявив, що всі життєві показники пацієнта відповідають очікуванням і немає причин для занепокоєння. Лікарі рекомендували Френсісу залишатися в лікарні протягом наступного тижня.

Наслідки операції

Через наслідки операції Франциск вперше за свій понад десятирічний понтифікат не зміг публічно вимовити щотижневу молитву Angelus. Зазвичай молиться з балкона Апостольського палацу перед віруючими на площі Святого Петра. Влітку 2021 року він прочитав молитву на балконі лікарні Джемеллі після операції на кишківнику. Довгий час під час Корони до Папи не допускалися віруючі, але його молитва транслювалася онлайн.

Оскільки цього разу йому не можна було вставати після операції і цим напружувати прооперований живіт, який підтримувався імплантованою пластиковою сіткою, він утримався від публічного виступу. Він стежив за месою по телевізору в приватній папській квартирі в лікарні, молився в невеликій каплиці, а потім обідав разом з лікарями, медсестрами і охоронцями. Про це повідомив речник Ватикану Маттео Бруні. У суботу йому вперше дали тверду їжу.

У середу на чолі католицької церкви було зроблено операцію з приводу так званого лапароцеле – грижі в області кишечника. За словами Альф’єрі, понтифік добре переніс тригодинну операцію та загальний наркоз.

Читайте також:  Війна проти України: така ситуація

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я